Books: Hunting Number of items: 20
2326979
17100
388
Books: Hunting
Other collectibles
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Sajtó alá rendezte, a kísérő tanulmányt és a jegyzeteket írta: Benkő Samu. Magyar Hírmondó. Bp., 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az 1854. évi kiadás reprintje.
1 200 HUF
2307793
17101
388
Books: Hunting
Other collectibles
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2331074
17102
388
Books: Hunting
Other collectibles
Machulka, Bédric: Vadcsapáson Afrikában. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
1 400 HUF
2330978
17103
388
Books: Hunting
Other collectibles
Szalay István: Kanyargó vadászutak. Bp., 1985, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2328596
17104
388
Books: Hunting
Other collectibles
1 000 HUF
2326152
17105
388
Books: Hunting
Other collectibles
Kölüs Gábor: Vadföldgazdálkodás és vadtakarmányozás. Bp., 1979, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány, 121. oldaltól pótolt oldalakkal.
1 000 HUF
2289010
17106
388
Books: Hunting
Other collectibles
2312003
17107
388
Books: Hunting
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035