5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+297+3 p.+4 (hasonmás)+1 t. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó 3 hasonmással, az elülső borító belsején a papír szakadt.