Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 56

Georges Blond- Germaine Blond: Évezredek asztalánál. Táplálkozásunk története. Bp, 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt, foltos papír védőborítóban.
17080.

1 400 HUF
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyüjtésüknek módja és használásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Kaposvár, 1991, Marksped Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17081.

1 000 HUF
Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Kissé koszos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
17082.

1 200 HUF
Lukács-Novák-Nagy: Mesterszakácsok receptkönyve. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17083.

800 HUF
6 db szakácskönyv: Lejtényi-Waldhauser: Régi idők receptjei. 1983 + Összeállító: Gundel Imre. Régi étkek, mai ízek. Bp., 1970., Minerva. + Válogatott receptjeink. Tízéves a magyar konyha. II. kötet. Bp., 1989., IPV. + Farkas Kata: Hazai ízek, falusi ünnepek. 1986., Népszava. + Összeállította: F. Nagy Angéla. Régi és új ízek. Bp., 1982., Kossuth. + Tolnai Kálmán: Konyhák, ételek, élmények. Bp., 1987., Népszava.
17084.

1 000 HUF
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, szakadozott, foltos borítóval.
17085.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db. Frank Júlia: Disznótorban. Különleges ételek sertéshúsból. 500 recept. Budapest, 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Kissé kopott, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. + Makay Béla: Szabadtűzön. Halász-, vadász- és pásztorételek. Receptek a Felső-Tisza videékéről. Bp, 1984, Meződgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt borítóval de egyébként jó állapotban.
17086.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db. Jandzsó Irén- Jandzsó Julianna: Hús nélkül. Vegetáriánus ételek, kímélő ételek, keleti ételek. Bp, 1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. + Cseh Mária-Pirchala István: 400 kínai recept. Bp, 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17087.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF