Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 56

Szendi Gábor, Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv. Bp., 2010, Jaffa. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
17044.

1 600 HUF
Szendi Gábor, Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv. Bp., 2010, Jaffa. Sok színes képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
17045.

1 600 HUF
17046.

1 400 HUF
Túrós Emil: Ételismeret. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. A szerző, Turós Emil (1906-1991) mesterszakács, szakíró által Sárdi Ernőnek dedikált! Megjelent 2300 példányban. Címlapon tulajdonosi bélyegzővel. Kiadói papírkötés, borítón bal felső sarkában tollas feljegyzéssel.
17047.

1 800 HUF
Nosztalgia szakácskönyv. Bp, 1993, a Budapesti Elektromos Művek Rt. kiadása. Kissé kopott papírkötésben.
17048.

2 000 HUF
17049.

3 000 HUF
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopottas, foltos állapotban, félig levált borítóval.
17050.

1 000 HUF
N. Nagyváthy János: Magyar házi gazdasszony. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Az 1820-as kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben.
17051.

1 200 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, gerinc sérült, néhány kissé szakadozott lappal, kopottas állapotban.
17052.

1 000 HUF
Szakáts mesterségnek könyvetskéje. Nagyszombat, 1785, Király Univers. betűivel. REPRINT! Kiadói papírkötés, középen szétvált, kopottas állapotban.
17053.

1 000 HUF
Tseh Márton: Lovakat orvosló-könyv. Bp.,1979, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. 1797-es Trattner Mátyás-féle kiadás reprint kiadása.
17054.

1 600 HUF
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17055.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF