Ships Balaton

Number of items: 20

Szelényi Károly: Balaton. Bp., 1986, Terra-Kossuth Nyomda. Keresztury Dezső bevezetőjével. 131 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Sarkainál kicsit kopottas kiadói papír védőborító.
13027.

1 200 HUF
3,47
4,21
Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.
13028.

1 400 HUF
4,05
4,91
Vukovits Gedeon: A hajómodellezés ábécéje. Kis technikus könyvtár. Bp., 1958, Táncsics 96 p.+ 2 (hajómodell melléklettel) t. Kiadói papírkötés, kartontokban, az egyik mellékleten kis szakadással.
13029.

1 200 HUF
3,47
4,21
Antalffy Gyula: A reformkor Balatonja. Bp., 1984, Panoráma. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval
13030.

1 200 HUF
3,47
4,21
1986 Kossuth Múzeumhajó 1913. Bp., Közlekedési Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
13031.

1 000 HUF
2,89
3,51
Kiss László-P. Miklós Tamás: A révfülöpi fürdőegyesület 100 éve. Révfülöp, 1999, Révfülöpi Fürdőegyesület-Révfülöpi Polgármesteri Hivatal. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13032.

1 000 HUF
2,89
3,51
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben. + Hajózási szabályzat ábraanyaga (2., 3., 6., 7. és 8. számú mellékletek). Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben. 62 p. Mindkettő kiadói nylon mappában.
13033.

1 800 HUF
5,20
6,32
Balogh Ödön-Bráz János: A Balaton kapujában. Szerk.: Bráz János. Balatonkenese, 1987, Egyetértés Mezőgazdasági Termelőszövetkezet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
13034.

1 400 HUF
4,05
4,91
Mikusné Dr. Nádai Magda: Úttörők a Balatonért. Bp.,1983., Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
13035.

Mikusné Dr. Nádai Magda: "Úttörők a Balatonért". Bp.,1983., Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.

1 000 HUF
2,89
3,51
Entz Béla (szer.): A Magyar Tudományos Akadémia Tihanyi Biológiai Kutatóintézetének Évkönyve (1959). (Vol. XXVI). Annales Instituti Biologici (Tihany) Hungaricae Academiae Scientiarum. Tihany, 1959, MTA. 400p. Magyar és német nyelvű, több balatoni témájú tanulmánnyal, orosz, angol és német nyelvű összefoglalókkal..Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált, egy kihajtható melléklettel. Kiadói vászonkötés.
13036.

1 800 HUF
5,20
6,32
Hajózási szabályzat a Duna magyarországi szakaszán, valamint az egyéb hajózható belvizeken közlekedő hajókra. Bp.,(1960),KÖZDOK. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól.
13037.

1 200 HUF
3,47
4,21
Lázár István: Balaton. Szelényi Károly fotóival. Szerk.: Szalontay Rózsa. Bp., 1990, Offset-ny. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
13038.

1 400 HUF
4,05
4,91

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.