Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 27

Yehudi Menuhin, Curtis W. Davis: Az ember zenéje. Fordította Dávid Gábor. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
13047.

1 000 HUF
2,86
3,42
Romániai magyar népdalok. Közzéteszi Jagamas János és Faragó József. Bukarest, 1974, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
13048.

1 600 HUF
4,57
5,48
Fráter nótás könyve. Bp., é. n., Bárd Ferencz és testvére. Kicsit laza, kopott, foltos félvászon kötésben.
13049.

1 000 HUF
2,86
3,42
Kodály Zoltán: Psalmus Hungaricus. Kecskeméti Vég Mihály 55. zsoltára. Zenéjét írta Kodály Zoltán op. 13. Bp., 1977, Zeneműkiadó. Breuer János előszavával. Kass János rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, vágatlan példány. Megjelent 5000 példányban, számozatlan példány.
13050.

1 000 HUF
2,86
3,42
Baresel, Alfred: Das Jazz-Buch. Leipzig, Musik-Verlag Wilhelm Zimmermann. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13051.

11 000 HUF
31,43
37,67
9
13052.

1 200 HUF
3,43
4,11
1914 Fodor Ernő zeneiskola kitüntető oklevél 23x14 cm
13053.

1 000 HUF
2,86
3,42
13054.

800 HUF
2,29
2,74
13055.

5 000 HUF
14,29
17,12
1940 Karácsonyi Album. 1940-1941. Bp., 1940., Zeneműnyomda, 64 p. Spirálkötésben, a hátsó borító foltos, az elülső borítón szakadással.
13056.

1 600 HUF
4,57
5,48
Vegyes kotta tétel - Daloskönyv; Magyar nóták, stb.
13057.

2 000 HUF
5,71
6,85
Vegyes kotta tétel - Tavaszi táncalbum; Operettalbum; Kis kezek, nagy mesterek, stb.
13058.

1 600 HUF
4,57
5,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.