Autographs

Number of items: 78

Varsói Nemzetközi Jazz Fesztiválról hazaküldött képeslap, rajta Bergendy István, Toldy Mária, stb. aláírásokkal
12372.

3 000 HUF
8,67
10,53
MTK csapat tagjainak aláírása képeslapon (Dunai, Oláh, stb. )
12373.

3 000 HUF
8,67
10,53
ZTE csapat tagjainak aláírása képeslapon
12374.

3 000 HUF
8,67
10,53
1971 FTC férfi kézilabdacsapat tagjainak aláírása képeslapon
12375.

3 000 HUF
8,67
10,53
1977 Férfi kézilabda válogatott tagjainak aláírása képeslapon
12376.

3 000 HUF
8,67
10,53
1975 Női kézilabda válogatott tagjainak aláírása képeslapon
12377.

3 000 HUF
8,67
10,53
Ormándi Vendel százados, operaénekes aláírása az őt ábrázoló képen
12384.

2 200 HUF
6,36
7,72
Dunay (Demetrovics) Antal (1915-1977) amerikai magyar katolikus pap Mindszenty és Serédi bíborosok segítőjének aláírásával ellátott házassági anyakönyvi kivonat
12385.

800 HUF
2,31
2,81
1928 Kernstok Károly (1873-1940) festőművész autográf, saját kézzel aláírt képeslapja Bad Gasteinból Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, a Pester Lloyd műkritikusának küldve, Ölellek Ödön megszólítással. Lap alján további üdvözlő sorokkal Kernstok Károlyné Stricker Gina tollából. Sarkaiban apró sérülésekkel.
12386.

1928 Kernstok Károly (1873-1940) festőművész autográf, saját kézzel aláírt képeslapja Bad Gasteinból Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, a Pester Lloyd műkritikusának küldve, "Ölellek Ödön" megszólítással. Lap alján további üdvözlő sorokkal Kernstok Károlyné Stricker Gina tollából. Sarkaiban apró sérülésekkel.

9 000 HUF
26,01
31,58
1966 Bp., Kabos László (1923-2004) színész levele
12387.

3 000 HUF
8,67
10,53
Nádas Béla (1908-1978) zeneszerző, zongoraművész aláírása az őt ábrázoló képen
12388.

2 200 HUF
6,36
7,72
Cornelia Froboess (1943-) színésznő aláírása az őt ábrázoló képeslapon
12389.

2 400 HUF
6,94
8,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.