Antique

Number of items: 27

Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g
11378.

46 000 HUF
124,32
135,29
11379.

4 000 HUF
Cápabőr borítású réz cigaretta kínáló doboz. 9x13 cm
11380.

3 000 HUF
16
Mérleget ábrázoló rézmetszet nyomóforma. Régi. 10x10,5 cm
11381.

4 000 HUF
11382.

20 000 HUF
54,05
58,82
Gino Colombino vintage olasz designer Kartell hamutartó, műanyag-könnyűfém, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm, m: 4,5 cm / Gino Colombino vintage Italian designer Kartell ash tray, plastic-metal, marked, d: 18 cm, height: 4,5 cm
11383.

5 000 HUF
Szabó Gyula (?-): Retro iparművész réz doboz fa betéttel, figurális díszítéssel, jelzett (Szabó Gy.), apró horpadásokkal, 10,5x19,5x6 cm
11384.

4 000 HUF
17
Tükör dekoratív historizáló stílusú fa keretben. Keret néhány kisebb kopásokkal. Tükör méret: 77,5x44,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
11385.

11 000 HUF
29,73
32,35
17
XIX. sz Kandalló dísz készlet. Felesütős asztali/kandalló óra. Márvány és műkő, ingajáratos működő szerkezettel, kulccsal, hátsó takarólap nélkül, kis lepattanásokkal 23x22 cm, kandalló dísz pár. Márvány, mindkettőn kis hiánnyal, m: 22,5 cm
11386.

24 000 HUF
64,86
70,59
Bronz asztali lámpa. Rózsaágat formázó, fújt, anyagában színezett üveg burával, új vezetékezéssel / Vintage bronz table lamp ornamented with rose buds. Colored glass shade, new wiring. 30x25 cm
11387.

18 000 HUF
48,65
52,94
Puttós réz falikar, áthúzva, működő állapotban, 26x19 cm
11388.

28 000 HUF
75,68
82,35
XIX. sz: Antik réz lábos fedővel 2 db kis méretű d:12 cm, 15 cm
11389.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF