Antique

Number of items: 27

Ezüstözött cigarettatárca, jelzett, kék kővel, 9,5x8x0,9 cm, kis karcolásokkal
11378.

46 000 HUF
132,95
161,40
11379.

4 000 HUF
11,56
14,04
Cápabőr borítású réz cigaretta kínáló doboz. 9x13 cm
11380.

3 000 HUF
8,67
10,53
16
Mérleget ábrázoló rézmetszet nyomóforma. Régi. 10x10,5 cm
11381.

4 000 HUF
11,56
14,04
11382.

20 000 HUF
57,80
70,18
Gino Colombino vintage olasz designer Kartell hamutartó, műanyag-könnyűfém, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm, m: 4,5 cm / Gino Colombino vintage Italian designer Kartell ash tray, plastic-metal, marked, d: 18 cm, height: 4,5 cm
11383.

5 000 HUF
14,45
17,54
Szabó Gyula (?-): Retro iparművész réz doboz fa betéttel, figurális díszítéssel, jelzett (Szabó Gy.), apró horpadásokkal, 10,5x19,5x6 cm
11384.

4 000 HUF
11,56
14,04
17
Tükör dekoratív historizáló stílusú fa keretben. Keret néhány kisebb kopásokkal. Tükör méret: 77,5x44,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
11385.

11 000 HUF
31,79
38,60
17
XIX. sz Kandalló dísz készlet. Felesütős asztali/kandalló óra. Márvány és műkő, ingajáratos működő szerkezettel, kulccsal, hátsó takarólap nélkül, kis lepattanásokkal 23x22 cm, kandalló dísz pár. Márvány, mindkettőn kis hiánnyal, m: 22,5 cm
11386.

24 000 HUF
69,36
84,21
Bronz asztali lámpa. Rózsaágat formázó, fújt, anyagában színezett üveg burával, új vezetékezéssel / Vintage bronz table lamp ornamented with rose buds. Colored glass shade, new wiring. 30x25 cm
11387.

18 000 HUF
52,02
63,16
Puttós réz falikar, áthúzva, működő állapotban, 26x19 cm
11388.

28 000 HUF
80,92
98,25
XIX. sz: Antik réz lábos fedővel 2 db kis méretű d:12 cm, 15 cm
11389.

10 000 HUF
28,90
35,09

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.