Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 53

15585.

6 000 HUF
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés. A focista, Deák Ferenc Bamba (1922-1998) aláírásával.
15586.

Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés. A focista, Deák Ferenc 'Bamba' (1922-1998) aláírásával.

3 000 HUF
Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
15587.

1 600 HUF
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
15588.

1 800 HUF
Maróczy Géza: A kezdő sakkozó vezérkönyve. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15589.

800 HUF
Maróczy Géza: A haladó sakkozó vezérkönyve. hn. én. Pantheon kiadás. Papírkötés, javított borító, kicsit kopott, kicsit szakadt, kijáró lapokkal
15590.

1 000 HUF
15591.

800 HUF
Maróczy Géza: Világversenyek élén. Visszaemlékezések a magyar sakkozás fénykorának eseményeire.I. rész.Az 1900-1903. évek nemzetközi nagy versenyinek Maróczy játszmái.  Bp. 1943. Légrády. 224p. Papírkötésben, szakadozott, foltos állapotban, laza kötéssel.
15592.

1 000 HUF
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, néhány helyen elszíneződött lapokkal.
15593.

800 HUF
15594.

800 HUF
15595.

1 000 HUF
15596.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF