Books: Railways, locomotives

Number of items: 28

Mezei István: MÁV vontatójármű album 1868-1993. H.n., é.n., KÖZDOK. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17288.

6 000 HUF
17289.

4 000 HUF
Vasútüzemi kézikönyv. Szerk.: Tölgyes Lajos. Bp., 1970, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. Megjelent 1100 példányban.
17290.

3 000 HUF
Góra Béla-Forrai Sándor: Vasúti felépítmény I-III. köt. A vasúti technikumok számára. Bp., 1956, Műszaki. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 1230 és 1235 példányokban.
17291.

2 000 HUF
Dízelmozdonyok javítása. Szerk.: V. P. Ivanov. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1985, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17292.

3 800 HUF
10,27
11,18
Ábragyűjtemény a HÉV villamosmozdony- és motorkocsivezetők kiképzésére és időszakos oktatására. Bp., 1968, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Papír kötésben.
17293.

2 800 HUF
7,57
8,24
Király Kálmán: A százéves magyar vasút. Különlenyomat a Budapest 1946 júliusi számából. (7. évf. 2. sz.) Budapest Könyvtára 2. Bp.,1946, Budapest Székefőváros Házinyomdája, 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17294.

2 000 HUF
Mezei István (szerk.): A V46 sorozatú villamos tolatómozdony szerkezete és kezelése. Bp., 1993, Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói nylonkötésben.
17295.

3 000 HUF
1972-1978 Vasút. A Vasutas Dolgozók Gazdasági és Műszaki Lapja 14 száma, közte ismétlődésekkel (1978/1x2, 1978/3x3, 1978/6x2)
17296.

1 200 HUF
Vonattal a föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Szerk.: Horváth Tibor, Lázár Márta. Fordította Fellegi Balázs, Gelléri Gábor, Kőfalvi Csilla. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, szép állapotban.
17297.

1 200 HUF
EB típusú metró motorkocsi alkatrészkatalógusa II. Készítette: a BKV METRÓ Üzemigazgatóság Üzemeltetési Osztálya. Bp., 1975, k.n. Egészvászon kötésben.
17298.

3 000 HUF
Máthé Zoltán - Nagy Tamás (szerk.): Erdélyi vasút, székely gyors. Bp., Indóház Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17299.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF