Books: Other languages

Number of items: 13

J. H. Hilpert: A Dictionary of the English and German languages. Vol. I. English and German. Part I. A-J., Part II. K-Z. Carlsruhe, 1828-1831, Th. Braun XIV+2+464; 624 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülés nyomokkal, foltos lapokkal, az I. rész címlap alján hiánnyal, intézményi bélyegzőkkel.
17388.

10 000 HUF
27,03
29,41
Atlas zur Kunde fremder Welttheile Erster Band 1839. Stuttgart, 1839. 572 pp. 12 lithogr. Korabeli egészvászon kötésben
17389.

1 600 HUF
Dante Alighieris Göttliche Comödie. Dritter Theil. Das Paradies. Német nyelven. Lipcse, 1871, B.G. Teubner. Ex librisekkel, bejegyzésekkel, kihajthatós mellékletekkel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17390.

Dante Alighieri's Göttliche Comödie. Dritter Theil. Das Paradies. Német nyelven. Lipcse, 1871, B.G. Teubner. Ex librisekkel, bejegyzésekkel, kihajthatós mellékletekkel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben.

1 600 HUF
Max Bottler: Harze und Harzindustrie. Hannover, 1907, Dr. Max Jänecke. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven.
17391.

1 800 HUF
Távol-keleti könyv ismeretlen írásjelekkel, papírkötésben, 2 db
17392.

2 000 HUF
9
Korean-English, English-Korean Wordbook. Pyongyang, 1975-1977, Foreign Languages Educational Books Publishing House. Kiadói egészvászon-kötésben.
17393.

2 000 HUF
Gert Buchheit: Rom. Im Wandel der jahrhunderte. Mit 90 ganzseitigen abbildungen nach kupfern und holzschnitten berühmter meister. 1931, Németország, Sebaldus-Verlag Nürnberg. Német nyelvű. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötés, gerince szakadozott állapotban.
17394.

1 000 HUF
Websters biographical dictionary. Springfield, 1956, G. & C. Merriam. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben. / Full line-binding
17395.

Webster's biographical dictionary. Springfield, 1956, G. & C. Merriam. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben. / Full line-binding

1 000 HUF
17396.

2 000 HUF
Todo Manolete. Córdoba, 1997, Museo Obispado-Cajasur de bellas arte córdoba. Spanyol nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötés jó állapotban.
17397.

1 000 HUF
Krapinska kamenina. Muzej za umjetnost i obrt. Zágráb, 1978, Muzej. Szerk: Zdenka Munk.Horvát nyelven. Megjelent 800 példányban.Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Papírkötésben, jó állapotban.
17398.

1 000 HUF
Klabund: Chinesische Gedichte. Bécs, é.n., Phaidon. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven. + Klabund: Der Kreidekreis. Bécs, é.n., Phaidon. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven.
17399.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF