Books: Hunting

Number of items: 20

17130.

20 000 HUF
54,05
58,82
17131.

16 000 HUF
43,24
47,06
17132.

20 000 HUF
54,05
58,82
Dubravius, Janus: A halastavakról. Bp., 2016. Műbőr kötés, jó állapotban.
17133.

5 000 HUF
6 db vadászati témájú könyv: Páll Endre: Legjobb vadászni. H.n., 1983, Mezőgazdasági. + Studinka László: Egy marék vadászemlék. Bp., 1984, Gondolat. + Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. + Dr. Bencze - Dr. Dániel (szerk.): Vadászati alapismeretek. H.n., 1975, Mezőgazdasági. + Rácz Antal: Kwa Heri Tanzánia!. Bp., 1973, Magvető. + Dr. Székely István: Vadásznapló. H.n., 1994, Magyar Könyvklub.
17134.

3 000 HUF
10
2 db könyv - Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Bp., 1965, Szépirodalmi. + Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17135.

1 600 HUF
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés.+Patay László: Ez is elment vadászni. Sajdik Ferenc illusztrációival. Karcag, 1999, Karcag Város Önkormányzata. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
17136.

1 600 HUF
17137.

1 000 HUF
Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Bp.,1972,Magvető, 294+2 p.+XLVIII (fekete-fehér fotók) t. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17138.

1 200 HUF
Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17139.

1 200 HUF
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Sajtó alá rendezte, a kísérő tanulmányt és a jegyzeteket írta: Benkő Samu. Magyar Hírmondó. Bp., 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az 1854. évi kiadás reprintje.
17140.

1 200 HUF
A V. Fric: A hosszú vadász visszatér. Zdenek Burian illusztrációival. Bratislava/Pozsony, 1970, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17141.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF