Glass-objects

Number of items: 95

Vegyes üveg tétel, kiöntők, tál, stb, kopásnyomokkal, apró csorbákkal
11340.

5 000 HUF
11341.

7 000 HUF
18,92
20,59
Likőrös üveg kiöntő, a peremén csorbákkal, dugóval m: 15 cm + Arcoroc francia cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm, d: 11 cm
11342.

1 600 HUF
2 db régi Unicumos üveg. m: 12 cm
11343.

100 HUF
0,27
0,29
Ajka kristály üveg tétel: talpas díszpohár (2 db), tálkák (3 db), csiszolt, jelzés nélkül, hibátlan, m:6-25 cm
11344.

11 000 HUF
29,73
32,35
Ruhr Kristall Glas 0,5 l sörös pohár készlet magyar címerrel, felső peremén arany színű, 6 db, matricás, eredeti, kissé sérült karton dobozában, egyik pohár alján repedésekkel, m: 21 cm
11345.

1 000 HUF
Jeges vödör, üveg, fém markolattal, apró kopásnyomokkal, h: 12 cm, d: 11,5 cm
11346.

1 600 HUF
Kristály üveg váza, metszett, egészen apró csorbákkal, m: 26 cm
11347.

1 000 HUF
Régi parfümös üvegek, 7 db
11348.

Régi parfümös üvegek, 7 db

2 000 HUF
Piros váza, anyagában színezett, kis karcolásokkal, m: 15 cm
11349.

1 000 HUF
Színes díszváza, anyagában színezett, belül hibával, m: 22 cm
11350.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF