Chinaware / Porcelain Number of items: 147
2294777
11150
386
Other collectibles
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással 12x8 cm
1 000 HUF
2179512
11151
386
Other collectibles
3 000 HUF
2292295
11152
386
Other collectibles
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Fa keretben. 17x11 cm
16 000 HUF
2293498
11153
386
Other collectibles
1 000 HUF
2311155
11154
386
Other collectibles
2 db Hollóházi porcelánból álló tétel: Kínáló tálka, 18x14x3,5 cm és bonbonier fedéllel, 9x13,5x4 cm, mindegyik matricás, jelzett és apró kopásnyomokkalm
1 200 HUF
2274139
11155
386
Other collectibles
Hollóházi virág mintás tálka, Észak-Budai ÁFÉSZ jelzéssel, matricás, hibátlan, h: 14 cm
1 000 HUF
2186006
11156
386
Other collectibles
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
2 000 HUF
2263873
11157
386
Other collectibles
Hollóházi VIllért kulacs. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 23 cm
1 200 HUF
2289182
11158
386
Other collectibles
2 400 HUF
2289191
11159
386
Other collectibles
Hollóházi porcelán népviseletes női figura, kézzel festett, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 28,5 cm
2 400 HUF
2036669
11160
386
Other collectibles
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 37 cm
3 000 HUF
2114613
11161
386
34000
Other collectibles
34 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035