10289.
386. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
95 000 HUF
256,76 EUR, 279,41 USD
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvég. Olaj, vászon, jelzett. Régi, sérült historizáló stílusú keretben. Hátoldalán régi árcímkével: 1300,- (Pengő?). 60×80 cm