Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 245

Olvashatatlan (Ostör?) jelzéssel : Osztrák herceg portréja. Olaj, porcelán, üvegezett fa keretben. 11x9 cm
10283.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
57,97
70,18
Minimum bid:
20 000 HUF
Refresh
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra fent), feltehetően magyar festő 1920-40 körüli alkotása: Ülő női akt. Pasztell, papír, 44x62 cm. Üvegezett fa keretben.
10284.

Available for bidding
40 000 HUF
115,94
140,35
Minimum bid:
48 000 HUF
Refresh
10285.

Available for bidding
40 000 HUF
115,94
140,35
Minimum bid:
40 000 HUF
Refresh
Hradil 1918 jelzéssel: Hegedűs az út szélén. Olaj, vászon, kisebb felületi sérülésekkel (festék hiánnyal). 54×41 cm
10286.

Available for bidding
9 500 HUF
27,54
33,33
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
E Forlenza jelzéssel: Mosolygó hölgy arcképe. Olaj, vászon, javított sérüléssel. Hátoldalán Képcsarnok Historizáló, dekoratív fa keretben, 40x30 cm
10287.

Available for bidding
26 000 HUF
75,36
91,23
Minimum bid:
26 000 HUF
Refresh
Schiler 93 jelzéssel, XIX. sz végén működött festő alkotása: Trieszt, Miramare kastély. Akvarell, papír, foltos. Jelezve balra lent nagyon halványan. Hátoldalán Handelsmann Arnold Bp. képkeretező 1910-20 körüli címkéje. 24x32 cm Üvegezett keretben
10288.

Available for bidding
15 000 HUF
43,48
52,63
Minimum bid:
15 000 HUF
Refresh
10289.

Available for bidding
95 000 HUF
275,36
333,33
Minimum bid:
95 000 HUF
Refresh
Garro jelzéssel: Gyerekek. Olaj, falemez. Historizáló stílusú fa keretben, 50×40 cm / Signed Garro: Children. Oil on panel. Framed. 50×40 cm
10290.

Available for bidding
60 000 HUF
173,91
210,53
Minimum bid:
60 000 HUF
Refresh
10291.

Available for bidding
85 000 HUF
246,38
298,25
Minimum bid:
85 000 HUF
Refresh
10293.

Available for bidding
50 000 HUF
144,93
175,44
Minimum bid:
50 000 HUF
Refresh
A. Tóth S. jelzéssel: A kandeláber fényében. Kréta, karton, szélén kisebb szakadással, 65x47 cm
10294.

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
21,05
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Balogh jelzéssel: 1956 December. Szén ,papír, 59×43 cm
10295.

Available for bidding
16 000 HUF
46,38
56,14
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.