Engravings

Number of items: 33

cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)-Andrew Best Leloir (?-?): Garde dHonnoeur 1814, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm
11012.

cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)-Andrew Best Leloir (?-?): Garde d'Honnoeur 1814, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1860-1870 8 db vegyes, nagyrészt német, osztrák településeket ábrázoló acélmetszet, közte foltos is, 24x17 cm
11013.

1 000 HUF
cca 1750 Schloss M. Aschbach, acél metszet, papír, paszpartuban, 12,5×17,5 cm / 1750 Schloss March Aschbuch steel engraving
11014.

2 800 HUF
7,57
8,24
Abt v. Dongerlo Oberster und Inhaber verschiedener Regimenter bei der niederländischen Armee wie solhe hier zu Sehen ist., kézzel színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, metszet: 25x18 cm, keret: 42x31 cm
11015.

'Abt v. Dongerlo Oberster und Inhaber verschiedener Regimenter bei der niederländischen Armee wie solhe hier zu Sehen ist.", kézzel színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, metszet: 25x18 cm, keret: 42x31 cm

8 000 HUF
11016.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1800 X. Károly koronázása / vue des environs Frescati kétoldalas kőnyomat. szakadozott szélekkel, foltos 30x43 cm
11017.

800 HUF
cca 1730 Barokk kastély udvar rézmetszetű képe 30x22 cm
11018.

1 200 HUF
cca 1860 Ungern. Stadt Pest. Jacob Alt 1821-ben készült rajza alapján nyomat (?). Nyomtatta: Kunike. Lap teteje vágott, hajtásnyommal. 22×35 cm.
11019.

11 000 HUF
29,73
32,35
Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 274. tábla papíron: Digitalis fuscescens (homályos gyűszűvirág). Lap bal szélén sérült és hiányos, apró foltokkal. 45,5x31 cm
11020.

15 000 HUF
40,54
44,12
Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 246. tábla papíron: Delphinium alpinum (havasi sarkvirág). Lap közepén hajtásnyom mentén sérült, szakadt és foltos. 64,5x47 cm
11021.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1870-80 össz. 8 db történelmi népviseletet és divatot ábrázoló színes litográfia, fametszet és nyomat (Ausztria, Felső-Bajoroszág, Belgium, Párizs stb.), papír, részben foltos és lap széle sérült. Ca. 29x20 cm
11022.

8 000 HUF
XIX. sz. második fele: Olasz politikai karikatúra. Acélmetszet. 20x24 cm
11023.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF