Worldwide silver and metal coins

Number of items: 351

Belgium 1996. 5E Cu-Ni II. Albert tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni Albert II with certificate C:UNC (originally PP)
31439.

Belgium 1996. 5E Cu-Ni "II. Albert" tanúsítvánnyal T:1 (eredetileg PP) Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni "Albert II" with certificate C:UNC (originally PP)

3 000 HUF
Belgium 2005. 2E Schengeni Egyezmény + 2010. Európai Unió Tanácsának elnöksége T:1-,2- Belgium 2005. 2 Euro Schengen Agreement + 2010. 2E EU Council Presidency C:AU,VF Krause KM# 240, KM# 289
31440.

Belgium 2005. 2E "Schengeni Egyezmény" + 2010. "Európai Unió Tanácsának elnöksége" T:1-,2- Belgium 2005. 2 Euro "Schengen Agreement" + 2010. 2E "EU Council Presidency" C:AU,VF Krause KM# 240, KM# 289

2 400 HUF
Bizánci Birodalom XII-XIII. század AE Trachy (3,03g) T:2- patina Byzantine Empire XIIth-XIIIth century AE Trachy (3,03g) C:VF patina
31441.

1 600 HUF
Brit-India 1883. 1/4A Cu Viktória + 1935. 1/12A Br V. György + 1944. 1/2A Ni-sárgaréz VI. György T:2,2-,3 British India 1883. 1/4 Anna Cu Victoria + 1935. 1/12 Anna Br George V + 1944. 1/2 Anna Ni-Brass George VI C:XF,VF,F
31442.

Brit-India 1883. 1/4A Cu "Viktória" + 1935. 1/12A Br "V. György" + 1944. 1/2A Ni-sárgaréz "VI. György" T:2,2-,3 British India 1883. 1/4 Anna Cu "Victoria" + 1935. 1/12 Anna Br "George V" + 1944. 1/2 Anna Ni-Brass "George VI" C:XF,VF,F

1 400 HUF
Brit-India 1943. 1/2R Ag VI. György T:2 patina  British India 1943. 1/2 Rupee Ag George VI C:XF patina Krause KM#552
31443.

Brit-India 1943. 1/2R Ag "VI. György" T:2 patina British India 1943. 1/2 Rupee Ag "George VI" C:XF patina Krause KM#552

1 600 HUF
Chile 1924. 20c Ag T:2  Chile 1924. 20 Centavos Ag C:XF Krause KM#167.1
31444.

800 HUF
Cook-szigetek 2015. 10$ Ag Stockholmi Szent Miklós templom - Krisztus ablak az ezüstérmében kézi készítésű intarziás betét, gyártói díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP Cook Islands 2015. 10 Dollars Ag Stockholm Storkyrkan - Christ window coin with handmade intarsia, in original presentation case, with certificate C:PP
31445.

Cook-szigetek 2015. 10$ Ag "Stockholmi Szent Miklós templom - Krisztus ablak" az ezüstérmében kézi készítésű intarziás betét, gyártói díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP Cook Islands 2015. 10 Dollars Ag "Stockholm Storkyrkan - Christ window" coin with handmade intarsia, in original presentation case, with certificate C:PP

55 000 HUF
148,65
161,76
Csehország / Történelmi tartomány 1696GE 3kr Ag I.Lipót (1,43g) T:2- / Bohemia 1696GE 3 Kreuzer Ag Leopold I (1,43g) C:VF Krause KM#590
31446.

Csehország / Történelmi tartomány 1696GE 3kr Ag "I.Lipót" (1,43g) T:2- / Bohemia 1696GE 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,43g) C:VF Krause KM#590

1 600 HUF
Csehország / Történelmi tartomány 1697GE 3kr Ag I.Lipót (1,39g) T:2- / Bohemia 1697GE 3 Kreuzer Ag Leopold I (1,39g) C:VF Krause KM#590
31447.

Csehország / Történelmi tartomány 1697GE 3kr Ag "I.Lipót" (1,39g) T:2- / Bohemia 1697GE 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,39g) C:VF Krause KM#590

1 600 HUF
Csehország / Történelmi tartomány 1696GE 3kr Ag I.Lipót (1,31g) T:2 lapkahiba / Bohemia 1696GE 3 Kreuzer Ag Leopold I (1,31g) C:XF planchet error Krause KM#590
31448.

Csehország / Történelmi tartomány 1696GE 3kr Ag "I.Lipót" (1,31g) T:2 lapkahiba / Bohemia 1696GE 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,31g) C:XF planchet error Krause KM#590

3 000 HUF
Csehország / Történelmi tartomány 1761P 1kr Cu + 1762P 1kr Cu Mária Terézia T:2- Bohemia 1761P 1 Kreuzer Cu + 1762P 1 Kreuzer Cu Maria Theresa C:VF Krause KM#1993
31449.

Csehország / Történelmi tartomány 1761P 1kr Cu + 1762P 1kr Cu "Mária Terézia" T:2- Bohemia 1761P 1 Kreuzer Cu + 1762P 1 Kreuzer Cu "Maria Theresa" C:VF Krause KM#1993

1 800 HUF
Csehszlovákia 1933. 25h Cu-Ni T:1- Czechoslovakia 1933. 25 Haleru Cu-Ni C:AU Krause KM#16
31450.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF