Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 220

1926. C.L.Sz. I. DIJ 1926 jelzett Ag labdarúgó díjérem (30mm/0.750/13,09g) T.1-,2
30953.

1926. "C.L.Sz. I. DIJ 1926" jelzett Ag labdarúgó díjérem (30mm/0.750/13,09g) T.1-,2

2 800 HUF
7,57
8,24
1926. Járási leventeverseny Szigetvár 1926 I. díj Br sport díjérem (40mm) T:2-
30954.

1926. "Járási leventeverseny Szigetvár 1926 I. díj" Br sport díjérem (40mm) T:2-

1 400 HUF
1926. Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926 fémjelzett Ag díjérem L.E. (Ludwig Ede) beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II. ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina
30955.

6 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött Br érem (60mm) T:2
30956.

1 400 HUF
1926. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph.
30957.

1 400 HUF
1927. Országos Magyar Galamblövő Egylet - Őszi meeting 1927. lövészsport Br plakett (61x50mm) szürkés márványtalapzaton (106x102x18mm) T:2
30958.

2 800 HUF
7,57
8,24
1928. Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928 aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2
30959.

1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2

1 200 HUF
1928. C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) / Bajnokság III. helyezett 1928 jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, FM gyártói jelzéssel (53x42mm/0.800/32,92g) T:2-
30960.

8 000 HUF
1928. DR. DRÉHR IMRE SZÖVETSÉGI SERLEG jelzett Ag labdarúgó sport díjérem füllel, SGA gyártói jelzéssel (35mm/0.800/18,05g) T:2-
30961.

1928. "DR. DRÉHR IMRE SZÖVETSÉGI SERLEG" jelzett Ag labdarúgó sport díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (35mm/0.800/18,05g) T:2-

3 200 HUF
8,65
9,41
1928. KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26. kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2
30962.

1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2

13 000 HUF
35,14
38,24
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br atlétikai sport díjérem mellszalag nélkül, SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27 gravírozással (46mm) T:1-
30963.

800 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1928. Tisza Szegedi Evezős Egylet túradíja 1928. II. díj Br plakett S.G.A. gyártói jelzéssel (60x40mm) márványtalpon (120x80mm) + ~1920-1930. Evezőst ábrázoló Br emlékérem ARKANZAS gyártói jelzéssel (30mm) márványtalpon (103x67mm) T:2,2-
30964.

Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Tisza Szegedi Evezős Egylet túradíja 1928. II. díj" Br plakett "S.G.A." gyártói jelzéssel (60x40mm) márványtalpon (120x80mm) + ~1920-1930. Evezőst ábrázoló Br emlékérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) márványtalpon (103x67mm) T:2,2-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF