Military

Number of items: 40

31781.

1 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1918. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával T:III foltok, kis szakadások Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1916. Awarding warrant of the Red-Cross Silver Medal with military ornament decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator C:F spotted, small tears
31782.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1918. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával T:III foltok, kis szakadások Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1916. Awarding warrant of the "Red-Cross Silver Medal with military ornament" decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator C:F spotted, small tears

12 000 HUF
32,43
35,29
31783.

80 000 HUF
216,22
235,29
31784.

8 000 HUF
1968. DN Az egység élenjáró katonája a Magyar Néphadsereg kitüntető jelvénye, zománcozott , harmadszori adományozás, eredeti pántokkal és rögzített számmal (48x31mm) T:1
31785.

1968. DN "Az egység élenjáró katonája" a Magyar Néphadsereg kitüntető jelvénye, zománcozott , harmadszori adományozás, eredeti pántokkal és rögzített számmal (48x31mm) T:1

1 200 HUF
31786.

2 000 HUF
~1980. Rádiófelderítés - 30 éves szolgálat a Magyar Néphadseregben aranyozott, műgyantás fém plakett, eredeti, de sérült tokban (91x104mm) T:1-
31787.

~1980. "Rádiófelderítés - 30 éves szolgálat a Magyar Néphadseregben" aranyozott, műgyantás fém plakett, eredeti, de sérült tokban (91x104mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
1981. Katonai Főiskolák IX. Fesztiválja Szolnok 1981 Br emlékplakett eredeti dísztokban (~114mm) T:1-
31788.

1981. "Katonai Főiskolák IX. Fesztiválja Szolnok 1981" Br emlékplakett eredeti dísztokban (~114mm) T:1-

4 600 HUF
12,43
13,53
1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2
31789.

1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40" aranyozott és zománcozott kitüntetés eredeti dísztokban T:1-,2

7 000 HUF
18,92
20,59
1991. Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Officers Cross, Military Grade enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 740.
31790.

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott kitüntetés, hátlapi tű fémjel nélkül, szalagsávval, miniatűrrel, eredeti adományozói tokban T:1 Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross, Military Grade" enamelled, gilt decoration, pin without hallmark, with service ribbon and miniature in original case C:UNC NMK 740.

65 000 HUF
175,68
191,18
1992. A Hazáért aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. For the homeland gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.
31791.

1992. "A Hazáért" aranyozott, zománcozott jelzett Ag kitüntető jelvény, sorszámozott (003/1000) és 2xklf jelzett Ag miniatűrrel eredeti dobozában. RRR T:1- zománchiba 1992. "For the homeland" gilt, enamelled, hallmarked Ag medallion, with serial number (003/1000) and 2xdiff hallmarked Ag miniature in original box. RRR C:AU enamel error NMK 782.

170 000 HUF
459,46
500,00
1992. Határőrségi Szolgálati Jel 20 év után hátlapon jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- kis karc, patina Hungary 1992. Border Guard Badge for 20 Years of Service hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU slightly scratched, patina NMK 763
31792.

1992. "Határőrségi Szolgálati Jel 20 év után" hátlapon jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- kis karc, patina Hungary 1992. "Border Guard Badge for 20 Years of Service" hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU slightly scratched, patina NMK 763

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF