https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 31

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Olló és ollóféleségek. Anno sorozat. Bp., é.n Tandem grafikai stúdió. Kiadói papírkötésben, új állapotban
17142.

Olló és ollóféleségek. Anno sorozat. Bp., é.n Tandem grafikai stúdió. Kiadói papírkötésben, új állapotban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Bognár László: Ásványhatározó. Bp., 1999, ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötésben, színes fotókkal gazdagon illusztrált.
17143.

Bognár László: Ásványhatározó. Bp., 1999, ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötésben, színes fotókkal gazdagon illusztrált.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Vydarény -Fejárváry: Az átnyomás. Bp., 1923. Fotóművészeti hírek. Megviselt papírkötésben, Kézikönyv J. Hauff fotócikkeinek használatához. Nagyvárad, Schönfeld Adolf. Korabeli félvászon kötésben, dr. Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., é.n. Fény. Korabeli félvászon kötésben.
17144.

3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Vydarény -Fejárváry: Az átnyomás. Bp., 1923. Fotóművészeti hírek. Megviselt papírkötésben, Kézikönyv J. Hauff fotócikkeinek használatához. Nagyvárad, Schönfeld Adolf. Korabeli félvászon kötésben, dr. Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., é.n. Fény. Korabeli félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás
17145.

Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Ipari szakkönyvár 2 kötete:  Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.    Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel.
17146.

Ipari szakkönyvár 2 kötete: Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel. Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Szécsi-Hacker József: Festékszórás fényképhatással (gyakorlati útmutató és módszeres oktató leírás.) Bp., 1952, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé megviselt állapotban, a borítója kissé szakadozott, a hátsó borítója hiányzik. A címlapon a szerző dedikációjával.
17147.

Szécsi-Hacker József: Festékszórás fényképhatással (gyakorlati útmutató és módszeres oktató leírás.) Bp., 1952, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé megviselt állapotban, a borítója kissé szakadozott, a hátsó borítója hiányzik. A címlapon a szerző dedikációjával.

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
Gondolat zsebkönyvek 4 db: kardeván Péter: A földrengések és előrejelzésük, Barcza Szabolcs: A csillagok élete. Filep-Bereznai: A számírás története. Kalmár Péter: A kétezer éves papír.
17148.

Gondolat zsebkönyvek 4 db: kardeván Péter: A földrengések és előrejelzésük, Barcza Szabolcs: A csillagok élete. Filep-Bereznai: A számírás története. Kalmár Péter: A kétezer éves papír.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Régi optikai eszközök. A Lézerpont Látványtár és -műhely állandó kiállításának katalógusa. Miskolc, én., Lézerpont. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
17149.

Régi optikai eszközök. A Lézerpont Látványtár és -műhely állandó kiállításának katalógusa. Miskolc, én., Lézerpont. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Jeszenszky Sándor: Jedlik Ányos, az első magyar elektrochnikus. Bp.,2000, Magyar Elektrotechnikai Múzeum, 24 p. Kiadói papírkötés.+  Magyar Elektrotechnikai Múzeum. Szerk.: Simon Mária. Tájak-Korok-Múzeum Kiskönyvtára 376. Bp.,1999., TKM Egyesület, 16 p. Kiadói papírkötés.
17150.

Jeszenszky Sándor: Jedlik Ányos, az első magyar elektrochnikus. Bp.,2000, Magyar Elektrotechnikai Múzeum, 24 p. Kiadói papírkötés.+ Magyar Elektrotechnikai Múzeum. Szerk.: Simon Mária. Tájak-Korok-Múzeum Kiskönyvtára 376. Bp.,1999., TKM Egyesület, 16 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Orosz nyelvű tűzoltóságról szóló könyv, ajándékozási sorokkal
17151.

Orosz nyelvű tűzoltóságról szóló könyv, ajándékozási sorokkal

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17152.

Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Zigány Ferenc- Uhlyárik Jenő: Ábrázoló mértan. Bp, 1934, kn. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Néhány lap ki van vágva. 7 db kihajtható melléklettel.
17153.

Zigány Ferenc- Uhlyárik Jenő: Ábrázoló mértan. Bp, 1934, kn. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Néhány lap ki van vágva. 7 db kihajtható melléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment