https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 31

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hevesi Gyula - Roth Imre: Az automobil és kezelése. Első kiadás! 210 ábrával. Bp., 1912. Politzer Zsigmond, Kiadói egészvászon kötésben, reklámokkal (reklám oldalak sérültek)
17130.

Hevesi Gyula - Roth Imre: Az automobil és kezelése. Első kiadás! 210 ábrával. Bp., 1912. Politzer Zsigmond, Kiadói egészvászon kötésben, reklámokkal (reklám oldalak sérültek)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,49
USD
Number of bids:
3
Minimum bid:
3 400 HUF
Breuer B. Armand: A motorcsónaksport. Elméleti és gyakorlati utasítások a motorcsónak vezetésére és motorkezelésre. Bp., 1923, Atheaneum. Félvászon kötésben
17131.

Breuer B. Armand: A motorcsónaksport. Elméleti és gyakorlati utasítások a motorcsónak vezetésére és motorkezelésre. Bp., 1923, Atheaneum. Félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,49
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
Repülő szerkezettan. Magyar Repülőszövetség Bp., 1955. Kiadói félvászon kötésben
17132.

Repülő szerkezettan. Magyar Repülőszövetség Bp., 1955. Kiadói félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,49
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
Williams, Archibald: Modern bányászat. Bp., 1914, Franklin. Kiadói erősen foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17133.

Williams, Archibald: Modern bányászat. Bp., 1914, Franklin. Kiadói erősen foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,49
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
3 200 HUF
Farkashegyi félévszázad. A MÁV Sportrepülő Egyesület és az MHSZ MÁV Repölő- és Ejtőernyős Klub 50 éve. Bp., 1980. Közdok.
17134.

Farkashegyi félévszázad. A MÁV Sportrepülő Egyesület és az MHSZ MÁV Repölő- és Ejtőernyős Klub 50 éve. Bp., 1980. Közdok.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
6,99
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
Gerő László: Országos földmérések az állami közigazgatás szolgálatában. Gazdaság- földrajzi gyűjtemény VII. Az Egyet. Közgazd. Kar Földrajzi Intézetének kiadványa. Igazgató: gr. Teleki Pál. Bp., 1934., Athenaeum. 27p. 2 térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
17135.

Gerő László: Országos földmérések az állami közigazgatás szolgálatában. Gazdaság- földrajzi gyűjtemény VII. Az Egyet. Közgazd. Kar Földrajzi Intézetének kiadványa. Igazgató: gr. Teleki Pál. Bp., 1934., Athenaeum. 27p. 2 térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,59
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Bp., 1941, Officina., 32db képmelléklettel Kartonált papírkötésben
17136.

Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Bp., 1941, Officina., 32db képmelléklettel Kartonált papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
4,06
EUR
,
4,90
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
1 600 HUF
Esztó Péter: A bányabecslés. Bp., 1942., Mérnöki Továbbképző Intézet. 16p. Kiadói papírkötés, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.
17137.

Esztó Péter: A bányabecslés. Bp., 1942., Mérnöki Továbbképző Intézet. 16p. Kiadói papírkötés, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
4,06
EUR
,
4,90
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
Tűzoltási tapasztalatok IX. Bp. 1965. BM. Orsz. Tűzrendészeti Parancsnoksága. 341p. Papírkötésben
17138.

Tűzoltási tapasztalatok IX. Bp. 1965. BM. Orsz. Tűzrendészeti Parancsnoksága. 341p. Papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
6,38
EUR
,
7,69
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
Bogdán István: Régi magyar mesterségek. Bp., 1973.  Magvető Könyvkiadó, Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17139.

Bogdán István: Régi magyar mesterségek. Bp., 1973. Magvető Könyvkiadó, Egészvászon kötés, papír védőborítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
8,12
EUR
,
9,79
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
Schleiss Miksa-Gránitz László: Ismerje meg az autogénhegesztést. A címlap Kertész Miklós munkája, a rajzokat Török János készítette. Bp., én., Magyar Oxygén Értékesítő Szövetkezet,(Löbl D. és Fia-ny.) Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
17140.

Schleiss Miksa-Gránitz László: Ismerje meg az autogénhegesztést. A címlap Kertész Miklós munkája, a rajzokat Török János készítette. Bp., én., Magyar Oxygén Értékesítő Szövetkezet,(Löbl D. és Fia-ny.) Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Egyszervolt illatszereks azok kicsinyke flaskái. Anno sorozat. Bp., é.n Tandem grafikai stúdió. Kiadói papírkötésben, új állapotban
17141.

Egyszervolt illatszerek's azok kicsinyke flaskái. Anno sorozat. Bp., é.n Tandem grafikai stúdió. Kiadói papírkötésben, új állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
1 200 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment