Books: Tales

Number of items: 16

Gaal Mózes: Achilles haragja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n, Singer és Wolfner. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, sarkán kicsi sérüléssel.
17285.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 200 HUF
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban
17286.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,59
Minimum bid:
1 600 HUF
17287.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 200 HUF
17288.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Hauff, W.: Regék és elbeszélések I-II. kötet egyben. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, széteső állapotban.
17289.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Az 1935-ben kiadott Kner kiadvány reprint kiadása. A Kner nyomda száz éves fennállásának emlékére.
17290.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 200 HUF
M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Sebők Imre illusztrációival. Bp.,1943,Palladis. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17291.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,59
Minimum bid:
1 600 HUF
Beke Sándor: Hajóval a Déli-sarkon. Gyermekversek. Székelyudvarhely, 1998, Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Karancsi Sándor rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A szerző által aláírt példány.
17292.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,80
Minimum bid:
800 HUF
17293.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Webster, Jean: Patty a kollégiumban. százszorszép könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17294.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Mándy Iván: Az enyedi diák. Fery Antal rajzaival. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet És Kiadóvállalat R.t. Kiadói félvászon kötésben.
17295.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,80
Minimum bid:
800 HUF
17296.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,80
Minimum bid:
800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.