Books: Tales

Number of items: 16

Gaal Mózes: Achilles haragja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n, Singer és Wolfner. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, sarkán kicsi sérüléssel.
17285.

2 000 HUF
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban
17286.

1 600 HUF
17287.

1 200 HUF
17288.

1 000 HUF
Hauff, W.: Regék és elbeszélések I-II. kötet egyben. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, széteső állapotban.
17289.

1 000 HUF
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Az 1935-ben kiadott Kner kiadvány reprint kiadása. A Kner nyomda száz éves fennállásának emlékére.
17290.

2 000 HUF
M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Sebők Imre illusztrációival. Bp.,1943,Palladis. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17291.

1 600 HUF
Beke Sándor: Hajóval a Déli-sarkon. Gyermekversek. Székelyudvarhely, 1998, Erdélyi Gondolat Könyvkiadó. Karancsi Sándor rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. A szerző által aláírt példány.
17292.

800 HUF
17293.

1 000 HUF
Webster, Jean: Patty a kollégiumban. százszorszép könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17294.

1 000 HUF
Mándy Iván: Az enyedi diák. Fery Antal rajzaival. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet És Kiadóvállalat R.t. Kiadói félvászon kötésben.
17295.

800 HUF
17296.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF