Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 23

15608.

10 000 HUF
27,03
29,41
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
15609.

3 000 HUF
Földesiné Szabó Gyöngyi: Helyzetkép a lelátóról. Bp., 1994, Magyar Testnevelési Egyetem. Kiadói papírkötés.
15610.

2 000 HUF
Bedő Ödön: Megnyitáselmélet. A gyakorlati sakkozás II. része. H.n., 1947, Magyar Sakkvilág. Kiadói félvászon kötésben.
15611.

800 HUF
2 db asztalitenisz könyv - Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség. H.n., é.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. + Table Tennis Dictionary in 6 languages. Bp., 2002, Hungarovox Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15612.

2 400 HUF
Sport és szépség. 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, sok képpel.
15613.

2 000 HUF
15614.

1 400 HUF
cca 1932-1940 Turisták Lapja 4 száma (1932. dec. XLIV. évf. 12. sz.; 1933. dec. XLV. évf. 12. sz.; 1937. jan. XLIX. 1. sz.; 1940. jan. 52. évf. 1. sz.) Szerk.: Peitler Gyula. Bp., Magyar Turista Egyesület, egy szám elvált a borítótól.
15615.

1 000 HUF
15616.

1 000 HUF
Boros Sándor válogatott játszmái és feladványai. H.n., é.n., szerző kiadása. Kiadói papír védőborítóban.
15617.

800 HUF
Molnár Ignác: Mit csinál a labdarúgó, ha nem rúg. Bp., é.n. Stádium. Kötés nélkül 88p.
15618.

1 000 HUF
Mező Ferenc, Dr. (szerk.): A helsinki olimpia Sport Lap- és Könyvkiadó, Budapest, 1952, 256 p., eredeti papírborítóban, kopott
15619.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF