Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 23

15608.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
28,99
34,97
Minimum bid:
10 000 HUF
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
15609.

Available for bidding
3 000 HUF
8,70
10,49
Minimum bid:
3 000 HUF
Földesiné Szabó Gyöngyi: Helyzetkép a lelátóról. Bp., 1994, Magyar Testnevelési Egyetem. Kiadói papírkötés.
15610.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 200 HUF
Bedő Ödön: Megnyitáselmélet. A gyakorlati sakkozás II. része. H.n., 1947, Magyar Sakkvilág. Kiadói félvászon kötésben.
15611.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,80
Minimum bid:
800 HUF
2 db asztalitenisz könyv - Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség. H.n., é.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. + Table Tennis Dictionary in 6 languages. Bp., 2002, Hungarovox Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15612.

Available for bidding
2 400 HUF
6,96
8,39
Minimum bid:
2 400 HUF
Sport és szépség. 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, sok képpel.
15613.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
15614.

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
1 400 HUF
cca 1932-1940 Turisták Lapja 4 száma (1932. dec. XLIV. évf. 12. sz.; 1933. dec. XLV. évf. 12. sz.; 1937. jan. XLIX. 1. sz.; 1940. jan. 52. évf. 1. sz.) Szerk.: Peitler Gyula. Bp., Magyar Turista Egyesület, egy szám elvált a borítótól.
15615.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 200 HUF
15616.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Boros Sándor válogatott játszmái és feladványai. H.n., é.n., szerző kiadása. Kiadói papír védőborítóban.
15617.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,80
Minimum bid:
900 HUF
Molnár Ignác: Mit csinál a labdarúgó, ha nem rúg. Bp., é.n. Stádium. Kötés nélkül 88p.
15618.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 200 HUF
Mező Ferenc, Dr. (szerk.): A helsinki olimpia Sport Lap- és Könyvkiadó, Budapest, 1952, 256 p., eredeti papírborítóban, kopott
15619.

Available for bidding
1 800 HUF
5,22
6,29
Minimum bid:
1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.