Books: Social sciences

Number of items: 34

Bochkor Károly: A magyar állami számvitel rendszere (számviteltan) tekintettel a törvényhatóságok és községek háztartására. Bp., 1887, ifj. Nágel Ottó,(Pesti Lloyd-ny.), XII+596 p. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
17096.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
23,19
27,97
Minimum bid:
8 500 HUF
17097.

Available for bidding
8 000 HUF
23,19
27,97
Minimum bid:
8 000 HUF
Dr. Völgyesi Ferenc: Férfi lélek, női lélek I-II. A yang-yin elv a természetben. Második kiadások. Bp., Vörösváry. Kiadói félvászon-kötésben.
17098.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,48
Minimum bid:
5 000 HUF
17099.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
Szepesi Imre: Elemi latin nyelvtan gyakorlatban előadva - - kegyesrendi tanár által. Kühner után. A tanuló ifjúság használatára. Második rész. Pest, 1861, Beimel J. és Kozma Vazul, VIII+288 p. Negyedik kiadás. Kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.
17100.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,48
Minimum bid:
5 000 HUF
Latin szókötés az alsó és felső tanodai ifjuság használatára. II. rész: Módtan, hat függelékkel. A negyedik osztály számára. Több jeles német szerző után szerkeszté: Deák Sándor. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, 167+1 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel.+ [Szepesi Imre: Latin nyelvtankönyv. Bp..,1858,Beimel-ny.], V-VIII+9-148 p. Hatodik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, címlap hiánnyal, az első két oldalon javítással, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel.
17101.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,48
Minimum bid:
5 000 HUF
Nagy József: Az ethika alapvonalai. [Bp], 1925, Danubia. Kiadói szakadt papírkötésben.
17102.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,48
Minimum bid:
5 000 HUF
17103.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
17104.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Tásadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Grill. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17105.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 200 HUF
17106.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Magyar liberalizmus. Válogatta: Tőkéczki László. Modern Ideológiák. Bp, 1993, Századvég Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Volt levéltári példány.
17107.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.