Books: Other languages

Number of items: 12

17267.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
17,39
20,98
Minimum bid:
6 000 HUF
August Lafontaine: Herrmann Lange I-II. köt. Berlin, 1800,[Johann Daniel Sander], 2+1 (címkép) t.+1 (díszcímlap) t.+345 p.; 1 (címkép) t.+1 (díszcímlap) t.+325 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, kopott borítóval, hiányos gerinccel, kijáró, foltos lapokkal, az I. kötet kötése szétvált.
17268.

Available for bidding
3 800 HUF
11,01
13,29
Minimum bid:
4 000 HUF
17269.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,59
Minimum bid:
1 600 HUF
Hui, die Hummel! Bilder von Berta Hummel mit begleitenden Gedichten. München, 1939, Müller. Kiadói egészvászon kötésben, foltos.
17270.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
Feierstunden der Seele. Dichterklänge zur Erquickung und Erhebung von Herz und Geist. Vál.: Helene Stöckl. Leipzig, 1896, Ferdinand Hirt & Sohn, 1 t.+265+6 p. Német nyelven. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17271.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] D. S. Mereschkowski: Leonardo da Vinci. Berlin,én.,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kijáró képtáblákkal.
17272.

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
1 400 HUF
17273.

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
1 400 HUF
17274.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
17275.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
17276.

Available for bidding
4 000 HUF
11,59
13,99
Minimum bid:
4 000 HUF
17277.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,80
Minimum bid:
800 HUF
17278.

Available for bidding
3 000 HUF
8,70
10,49
Minimum bid:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.