Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 34

[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Krafft-Ebing R.: Az elmebetegségek tankönyve : kórodai vizsgálatok alapján orvosok és orvostanhallgatók számára. I. köt.: Az elmebetegségek általános kór és gyógytana. Ford.: Moravcsik Ernő Emil, Zofáhl Rezső. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XLVI. köt. Bp., 1885,Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat, VIII+328 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal.
17062.

4 000 HUF
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 8+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott, kissé viseltes borítóval, foltos lapokkal.
17063.

3 000 HUF
A Határozó kézikönyvek sorozat 12 kötete jó állapotban.
17064.

10 000 HUF
27,03
29,41
11
Molnár Mária Judit - George Karpati: Az izombetegségek alapjai és a modern szemlélete. Bp., 2001, Springer Tudományos Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötésben.
17065.

2 000 HUF
Jedlik Ányos: Hőtan. Bp., 1990, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötésben. + Király Árpád (szerk.): Jedlik Ányos tisztelete. Születésének 200. évfordulóján. Bp., 2002, Jedlik Ányos Társaság. Kiadói papír kötésben.
17066.

2 000 HUF
Weninger Antal 2 műve: Szellem és egészség.; A gyógyítóművészet új irányai. Bp.,én.,Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
17067.

2 000 HUF
Nagy európai természetkalauz. Szerk.: Dr. Roland Gerstmeier. Ford.: Dr. Lászay György. Második kiadás. Szlovákia, 1993, Officina Nova. Több mint 730 színes képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17068.

900 HUF
2,43
2,65
17069.

5 000 HUF
Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 1910, Kostyál Jenő. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17070.

2 600 HUF
7,03
7,65
17071.

1 000 HUF
Dr. Baló József - Miklós Gergely: A csillagászati és fizikai földrajz elemei. Harmadik javított kiadás. Bp., 1902, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben.
17072.

1 800 HUF
Rádiós Kiskáté II. rész, Elektro-és rádiótechnika, Magyar Királyság IV. Honvéd hir. zlj., papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, a borítója megtört, félig ki van szakadva a közepe, a gerince kicsit szakadt
17073.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF