Books: Law

Number of items: 14

A légi közlekedés jogszabályai. Szerk.: Felső-Torjai Dr. Pethő Ádám. Budapest, 1943. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
15632.

5 000 HUF
15633.

4 800 HUF
12,97
14,12
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1899. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1900, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, sérült hátlappal.
15634.

2 000 HUF
15635.

1 400 HUF
Az 1875-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Budapest, 1875. Vodianer. Későbbi félvászon kötésben. Benne a Kereskedelmi Törvény
15636.

1 600 HUF
Hamza Gábor - Nótári Tamás: Mit hoz a múlt? Jog- és kultúrtörténeti tanulmányok I. Bp., 2006, Korona Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15637.

1 200 HUF
15638.

2 000 HUF
15639.

1 800 HUF
Magyarország hatályos törvényei. II. köt. 1878-1884. Kiegészítve a törvényeket módosító jogszabályokkal. Szerk.: Vladár Gábor. Bp., 1943., Grill, VII+723 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány hullámos lappal.
15640.

1 200 HUF
15641.

4 000 HUF
15642.

1 000 HUF
15643.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF