Books: Law

Number of items: 14

A légi közlekedés jogszabályai. Szerk.: Felső-Torjai Dr. Pethő Ádám. Budapest, 1943. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
15632.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,48
Minimum bid:
5 000 HUF
15633.

Available for bidding
4 800 HUF
13,91
16,78
Minimum bid:
4 800 HUF
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1899. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1900, Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, sérült hátlappal.
15634.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 200 HUF
15635.

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
1 400 HUF
Az 1875-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Budapest, 1875. Vodianer. Későbbi félvászon kötésben. Benne a Kereskedelmi Törvény
15636.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,59
Minimum bid:
1 600 HUF
Hamza Gábor - Nótári Tamás: Mit hoz a múlt? Jog- és kultúrtörténeti tanulmányok I. Bp., 2006, Korona Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15637.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 200 HUF
15638.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
15639.

Available for bidding
1 800 HUF
5,22
6,29
Minimum bid:
1 800 HUF
Magyarország hatályos törvényei. II. köt. 1878-1884. Kiegészítve a törvényeket módosító jogszabályokkal. Szerk.: Vladár Gábor. Bp., 1943., Grill, VII+723 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány hullámos lappal.
15640.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 200 HUF
15641.

Available for bidding
4 000 HUF
11,59
13,99
Minimum bid:
4 200 HUF
15642.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
15643.

Available for bidding
4 000 HUF
11,59
13,99
Minimum bid:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.