Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 18

Gundel Károly-Reichardt György: A felszolgálás kézikönyve. Bp., 1938, Klein Mór könyvnyomdája. Átkötött félvászon-kötés, eredeti bekötött borítón javított szakadással, eredeti borító és címlap foltos, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, két javított lappal.
17032.

5 500 HUF
14,86
16,18
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. XV. füzet. Pest, 1859, Herz János, 103 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, foltos.
17033.

3 000 HUF
Ruttkay Udo: A magyar Alföld öntözése. Bp., 1932.,(Pallas-ny.), 21+3 p.+ 1 t. + 9 (mellékletek) t. Papírkötésbe, Tiszteletpéldány bélyegzéssel, két egyéb tanulmány címlapjával.
17034.

Ruttkay Udo: A magyar Alföld öntözése. Bp., 1932.,(Pallas-ny.), 21+3 p.+ 1 t. + 9 (mellékletek) t. Papírkötésbe, 'Tiszteletpéldány' bélyegzéssel, két egyéb tanulmány címlapjával.

3 000 HUF
Kürthy Emilné: Nyúl-, őz- és egyéb vadhúsok. Háztartás könyvtára 7. szám. Kiadói papír kötésben, 32p.
17035.

1 000 HUF
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Reprint. Kiadói műbőr-kötés, volt könyvtári példány.
17036.

1 600 HUF
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979. 361 pg.
17037.

2 000 HUF
Gold magyar gasztronómia. Best of Hungarian hospitality and wine producers. Szerk.: Niszkács Miklós. Bp.,é.n., Párizs 2000 Kiadó Kft. Magyar, angol, német és kínai nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17038.

1 000 HUF
Láng György: Konyhai különlegességek és képtelenségek hn., 1992, Corvina. Milton Glaser illusztrációival. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
17039.

1 200 HUF
Kovács Sándor Iván: Szakácsmesterségnek és utazásnak könyvecskéi. Bp., 1988, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17040.

800 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint!
17041.

800 HUF
Gyümölcsfajta és áruismeret. Egyetemi jegyzet. Szerk.: Dr. Gyuró Ferenc. Bp.,1979., Kertészeti Egyetem. Termesztési Kar - Tartósipari Kar. Kiadói papírkötés.  Megjelent 400 példányban.
17042.

1 200 HUF
Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk. Összeáll.: - -. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1982, Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés.
17043.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF