Ships Balaton Number of items: 13
2313871
13264
386
Ships Balaton
Other collectibles
1935 A Tisza tengerjáró hajó Budapesten. Burger hajózási vállalat 9x12 cm
2 000 HUF
2313873
13265
386
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1940 Honvéd tengerjáró hajó Zorote kikötőjében 9x12 cm
2 000 HUF
2313872
13266
386
Ships Balaton
Other collectibles
1941 A Kolozsvár hajó Újpesten 6x9 cm
2 000 HUF
2308824
13267
386
Ships Balaton
Other collectibles
Sági Károly - Zákonyi Ferenc: Balaton. Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2307491
13268
386
Ships Balaton
Other collectibles
Vukovits Gedeon: A hajómodellezés ábécéje. Kis technikus könyvtár. Bp., 1958, Táncsics. Két hajómodell melléklettel. Kiadói kissé kopott papírkötés, az egyik melléklet szakadt.
1 400 HUF
2311479
13269
386
Ships Balaton
Other collectibles
Franz I. a Császári-királyi Szabadalmaztatott Első Dunagőzhajózási Társaság első gőzhajója. Bp., 1968. Közdok. 36p. kihajtható táblákkal
1 400 HUF
2307822
13270
386
Ships Balaton
Other collectibles
Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, műanyag védőborítóval, kopott borítóval, volt könyvtári példány, kissé laza fűzéssel. Megjelent 2400 példányban.
1 200 HUF
2307755
13271
386
Ships Balaton
Other collectibles
Enökl Dezső: A Duna és mellékvizei távolsági névmutatója. (Kilométermutató). Bp., 1960, Közdok. Első kiadás. Félvászon-kötés. Intézményi bélyegzőkkel.
1 000 HUF
2314005
13272
386
Ships Balaton
Other collectibles
4 000 HUF
2311487
13273
386
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1930 A Cosulich Line Saturnia és Vulcania hajóinak képes ismertetője / Ship booklez 24 images
4 000 HUF
2309137
13274
386
3200
Ships Balaton
Other collectibles
Vitorlázási alapismeretek. Oktatási jegyzet. Balassagyarmat,, én., Runner Média-ny., 98+2 p. Kiadói papírkötés
3 200 HUF
2312123
13275
386
Ships Balaton
Other collectibles
Eötvös Károly: Balatoni utazás I-II. Bp., 1982, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035