Ships Balaton

Number of items: 13

1935 A Tisza tengerjáró hajó Budapesten. Burger hajózási vállalat 9x12 cm
13264.

2 000 HUF
cca 1940 Honvéd tengerjáró hajó Zorote kikötőjében 9x12 cm
13265.

2 000 HUF
1941 A Kolozsvár hajó Újpesten 6x9 cm
13266.

2 000 HUF
Sági Károly - Zákonyi Ferenc: Balaton. Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
13267.

1 600 HUF
Vukovits Gedeon: A hajómodellezés ábécéje. Kis technikus könyvtár. Bp., 1958, Táncsics. Két hajómodell melléklettel. Kiadói kissé kopott papírkötés, az egyik melléklet szakadt.
13268.

1 400 HUF
Franz I. a Császári-királyi Szabadalmaztatott Első Dunagőzhajózási Társaság első gőzhajója. Bp., 1968. Közdok. 36p. kihajtható táblákkal
13269.

1 400 HUF
Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, műanyag védőborítóval, kopott borítóval, volt könyvtári példány, kissé laza fűzéssel. Megjelent 2400 példányban.
13270.

1 200 HUF
9
Enökl Dezső: A Duna és mellékvizei távolsági névmutatója. (Kilométermutató). Bp., 1960, Közdok. Első kiadás. Félvászon-kötés. Intézményi bélyegzőkkel.
13271.

1 000 HUF
13272.

4 000 HUF
cca 1930 A Cosulich Line Saturnia és Vulcania hajóinak képes ismertetője / Ship booklez 24 images
13273.

4 000 HUF
Vitorlázási alapismeretek. Oktatási jegyzet. Balassagyarmat,, én., Runner Média-ny., 98+2 p. Kiadói papírkötés
13274.

3 200 HUF
8,65
9,41
Eötvös Károly: Balatoni utazás I-II. Bp., 1982, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13275.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF