Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 38

Palotás József (1947- ) bronz névjegyérem (60mm)
11376.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
8,70
10,49
Minimum bid:
3 200 HUF
Modern fej kisplasztika, kő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11377.

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
2 200 HUF
Faragott kő figurális szobrocska, kezében kereszt végű pálcával, sérült, m: 17 cm
11378.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 400 HUF
Raffaello e Fornarina feliratú fém plakett, 14×11,5 cm
11379.

"Raffaello e Fornarina" feliratú fém plakett, 14×11,5 cm

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
XX. sz. eleje: Macska egérrel,. art deco szoborcska / pecsétnyomó Hazai Műérczöntöde, Budapest jelzéssel. Bronz. Fül kissé hiányos? 11 cm. Art deco bronze cat statue
11380.

Available for bidding
19 000 HUF
55,07
66,43
Minimum bid:
19 000 HUF
Fából faragott, részben kézzel festett macska figura, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11381.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Vadász jelenetet ábrázoló réz fali dísztányér d: 20 cm
11382.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 200 HUF
Kutas László (1936 - ) Báró Podmaniczky Frigyes szobra. Bronz, jelzett. m: 30 cm
11383.

Available for bidding
150 000 HUF
434,78
524,48
Minimum bid:
150 000 HUF
11384.

Available for bidding
70 000 HUF
202,90
244,76
Minimum bid:
70 000 HUF
Benczédi Sándor (1912-1998): Öröm 1971. Terrakotta. Jelzett. 22 cm
11385.

Available for bidding
30 000 HUF
86,96
104,90
Minimum bid:
32 000 HUF
Henry Schumacher (?-?): Alabatásrom büszt, jelzett (Henry 10), márvány talapzaton, részben javított sérülésekkel (orr. áll, ruha redő), m: 18,5 cm
11386.

Available for bidding
12 000 HUF
34,78
41,96
Minimum bid:
14 000 HUF
Henryk Kossowski (1855-1921): A zene allegóriája  Bronzírózott spiáter fa talapzaton. Jelzett. 62 cm Újján sérüléssel
11387.

Available for bidding
20 000 HUF
57,97
69,93
22
Minimum bid:
70 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.