https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 315
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2313529
13513
386
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1867 Pécsi-Főgymnasiumi Irodalmi Kör évkönyve. Hatodik évfolyam. Bp., 1867. Lyceumi Könynyomda, 168+4 p. Kiadói papírkötésben, foxing foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2308568
13514
386
0
2800
Printed Materials
Other collectibles
1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2112366
13515
386
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1869 Tanulmányi és fegyelmi rend a leckepénzekrőli szabályzattal, a m. kir. egyetemben tanuló ifjusági számára. Buda, 1869, M. Kir. Egyetem, 54 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2314289
13516
386
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1869 Győr, Sibrik Kálmán és Német Miklós vitája kapcsán Német Miklós mellett tett nyilatkozat, számos névvel, valamint az arra adott válasz, melyben többen kiállnak Sibrik Kálmán mellett, hajtottak, az egyiken kis foltokkal, 39x24 cm, 41x34 cm
Starting price:
2 000 HUF
2308569
13517
386
0
2800
Printed Materials
Other collectibles
1869 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+227+3 p. Átkötött félvászon-kötés,kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen bejelöléssel.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2314284
13518
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1870 A M. K. Tud. Egyetem Joghallgatókat Segélyező-Egylet rendes tagjai az 1870/71-ik évben. II. Másodévesek, 37x23 cm+'Éljenek: Gf. Bombelles Károly, Mezey Sándor, Meixner Emil, Suhajda István Bál-bizotmányi tagok', 6x10 cm
Starting price:
1 000 HUF
2314194
13519
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1875-1912 Szabolcs, vegyes tartalmu hetilap, IV. évf. 6. sz., 1875.II.7, szakadt + Friss Ujság, 1912.II.9, hiányos (3.-7. o. hiányzik)
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2314315
13520
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1877 Feleki Miklós (1818-1902) színész 25 éves jubileumára íródott versek
Starting price:
1 000 HUF
1909516
13521
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2313905
13522
386
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1880 A budapesti egyetemi könyvtár épületének tervrajzai (ép: Szkalniczky és Koch) 4 db nagyméretű rotációs fametszet 44x30 cm
Starting price:
8 000 HUF
2188228
13523
386
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
1881 Budapesti Szemle. 28. köt. (58.,59., 60. sz.) Szerk.: Gyulai Pál. Bp., 1881., Franklin, 4+480 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2206596
13524
386
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1885 Vaszary Kolos pannonhalmi főapát rendelete az apátság területén lakó személyek részére 21p.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment