Photo

Number of items: 406

cca 1870 Kossuth Lajos (1802-1894) portréja, keményhátú fotó, a felületén kis sérüléssel, kis hiánnyal, egyébként jó állapotban, 10,5x6,5 cm
12863.

10 000 HUF
27,03
29,41
Minorich Horváth Albert szamosújvári főszolgabíró vizitkártya méretű képe
12864.

3 000 HUF
Sztálin portréja, grafikáról készült fotósokszorosítás, kartonra ragasztva, 10,5×8 cm
12865.

1 200 HUF
cca 1860 Pascal Sebah (1823-1886) vizitkártya portré, feliratozva a konstantinápolyi műterméből, 11x6,5 cm
12866.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1960 Földes Mihály (1905-1984) író, újságíró, országgyűlési képviselő, Zinner Erzsébet portréfelvétele, pecséttel jelzett, feliratozott, 18x13 cm
12867.

1 400 HUF
cca 1890-1900 id. dr. Siklóssy Gyula (1839-1901) szemész főorvos, Rókus kórház szemészeti osztályának vezető főorvosa 1868-tól 1901-ig, egyetemi tanár és felesége Visy Mária (1849-1908) fotója, keményhátú fotó, Bp., Goszleth István műterméből, 20,5x12 cm, és 20x10 cm
12868.

5 000 HUF
1996 össz. 7 db az atlantai olimpiához köthető professzinális fotó: 1 db Czene Attila 200 m vegyes olimpiai bajnok úszóról az érem átadása utáni pillanatokban. 4 db megnyitó ünnepségről (és/vagy záróünnepségről?). 2 db olimpikonokkal kapcsolatos rendezvényhez köthető felvétel, egyik csoportkép az eskütétel pillanatával, utóbbin Kovács Antal, Lisztes Krisztián stb. Hátoldalán mind címkén jelzett (Harsányi Péter), 12,5x18 cm
12869.

1 000 HUF
cca 1900 Arad, dr. Pozsgay István aradi főorvos és felesége, született Zlinszky Györgyike - feliratú vintage fotó, Uher Ödön (1862-1931) császári és királyi udvari fényképész műterméből, 20,4x11 cm
12870.

1 600 HUF
36
cca 1938 Móricz Zsigmond (1879-1942) író, nagyméretű NEGATÍVon, 20x13,3 cm
12871.

2 000 HUF
Lesznai Anna (1885-1966) írónő cigarettával a szájában aláírt fotó 12x17 cm
12872.

2 000 HUF
33
cca 1930-1940 Horthy Miklós kormányzó egy Vérmezőn tartott ünnepségen, üvegnegatív, 12×9 cm
12873.

2 400 HUF
cca 1970-1980 Vegyes werk/film fotók, kb. 60-70 db fotó, rajtuk ismert színészekkel, Eperjes Károly, Erdős Mariann, Klaus Maria Brandauer, Gór-Nagy Mária (egy csoportképen), Koltai Róbert (egy csoportképen), ..stb. Egy-kettő a hátoldalakon feliratozva, egy-kettő hátoldalán pecséttel, változó állapotban, különféle méretben.
12874.

1 600 HUF
30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF