Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 33

Simándy József újra megszólal ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., Pro Patria, Pro Musica 1997. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.
13468.

Simándy József újra "megszólal" ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., "Pro Patria, Pro Musica 1997." Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 200 HUF
cca 1976 John S. Wilson: Jazz. Where it came from where its at, angol nyelven, fekete-fehér és színes képanyaggal, kopott borítóval, 75 p, 35x26 cm
13469.

cca 1976 John S. Wilson: Jazz. Where it came from where it's at, angol nyelven, fekete-fehér és színes képanyaggal, kopott borítóval, 75 p, 35x26 cm

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
1 400 HUF
Serate di gala alla Scala, Milánói Scala gálaestjei, 10 db audio kazetta Verdi, Mozart stb operáival, előadók közt Maria Callas és José Carreras, leírással, eredeti műanyag tokjában
13470.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1884 Kossovits József: A vasúton. Kozza. Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., 8 p. Harmadik, javított kiadás. Papírkötés, foltos.
13471.

Available for bidding
800 HUF
2,32
2,80
Minimum bid:
900 HUF
Két régi nótáskönyv reprintje: A múlt idők nótáskönyve, Nóta szövegek
13472.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő német kiadása. Kotta papírborítóval
13473.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Moscheles Studien I-II. kottafüzetek papírborítóval
13474.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
13475.

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
20,98
Minimum bid:
6 000 HUF
Operett Album, egybekötve: Huszka Jenő: Sili bárónő I-II. füzet, Komjáti Károly-Harmath Imre: Pillangó főhadnagy I-III. füzet, Schubert Ferenc: Három a kislány. I. füzet, Schubert Ferenc: Médi (Hannerl) I-II. füzet., Ascher Leo: Marcsa katonája, Lehár Ferenc: Pacsirta, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő (címlap nélkül, hiányos). Keménykötés, papír védőborítóban, egy kijáró lappal.
13476.

Operett Album, egybekötve: Huszka Jenő: Sili bárónő I-II. füzet, Komjáti Károly-Harmath Imre: Pillangó főhadnagy I-III. füzet, Schubert Ferenc: Három a kislány. I. füzet, Schubert Ferenc: Médi ("Hannerl") I-II. füzet., Ascher Leo: Marcsa katonája, Lehár Ferenc: Pacsirta, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő (címlap nélkül, hiányos). Keménykötés, papír védőborítóban, egy kijáró lappal.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
cca 1910-1920 Kotta gyűjtemény, egybekötve, kb. 20 db kottával, közte: G. Rossini: Semiramis-Ouvertüre, Richard Wagner: Tannhäuser Abendstern, A Balaton háborgása. Ábránd. Szerk.: Mihály Ignác, Grete Urbanitzky-Theo A. Körner: Ivonne, Konrad Huber: Das Märchen vom träumenden Wien, Robert Hügel: Ich wollte Dich mit Rosen überschütten, Robert Stoltz: Salome, Theo A. Körner: Und Pierrot lachte, Rene Richard Schmal: Gentry-Jazz, Robert Stolz: Wir fahren mit der Tramway, Franz Allmede-Hans Frankowski: Herrgott, wie schön bist du Wien!, Albert Heidlberg: Die keusche Helene, Willy Engel-Berger: Sulamit, Hans Duval-Diamant: Teufelsragtime!...stb. Benne színes, illusztrált címlapokkal is. Különféle kiadásokban, változó állapotban, közte szakadt, sérült, javított. Kopott félvászon-kötésben.
13477.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
13478.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Világhíres zeneszerzők sorozat két kötete (12., 15.):  Edvard Grieg.; Gustav Mahler. Bp., 2011, Kossuth. CD-rom mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés.
13479.

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.