Military

Number of items: 110

II. világháborús páncéltörő ágyú lövedéke, h: 11 cm, d: 3,5 cm
13277.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,59
Minimum bid:
2 000 HUF
Fegyver alkatrészek: irányzék, ravasz, csavarok
13278.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 200 HUF
1916 4 db tábori postai levelezőlap a frontról
13279.

Available for bidding
1 000 HUF
2,90
3,50
Minimum bid:
1 000 HUF
Sassal, náci horogkereszttel és betűkkel (monogrammal?) gravírozott, feltehetően Wehrmacht vagy Waffen-SS tiszti kiskanál, WMF Cromargan, jelzett, jó állapotban, h: 13,5 cm / With eagle, swastika (Hakenkreuz) and letters (monogram?) engraved, probably Wehrmacht or Waffen-SS officers small spoon, WMF Cromargan, marked, length: 13,5 cm
13280.

Sassal, náci horogkereszttel és betűkkel (monogrammal?) gravírozott, feltehetően Wehrmacht vagy Waffen-SS tiszti kiskanál, WMF Cromargan, jelzett, jó állapotban, h: 13,5 cm / With eagle, swastika (Hakenkreuz) and letters (monogram?) engraved, probably Wehrmacht or Waffen-SS officer's small spoon, WMF Cromargan, marked, length: 13,5 cm

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
61
Minimum bid:
55 000 HUF
cca 1910 Katonák vidám csoportképe. Fotólap
13281.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,59
Minimum bid:
1 600 HUF
cca 1940 II. világháborús magyar katonai autós fotó 6x9 cm
13282.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 200 HUF
cca 1916-18 össz. 2 db ferrotípia, I. világháborús magyar katonaporté, egyik csoportkép három katonával, másik egy Károly csapatkereszt kitüntetést viselő katonáról, felületi kopásokkal, 6x4,5 cm
13283.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,48
Minimum bid:
5 000 HUF
Katonai gombok kitűzők 40 db
13284.

Katonai gombok kitűzők 40 db

Available for bidding
1 800 HUF
5,22
6,29
Minimum bid:
1 800 HUF
cca 1890 Zalaegerszeg, Antal Béla fényképész műtermében készült katonai portré, keményhátú, vintage fotó, 10,5x6,5 cm
13285.

Available for bidding
1 400 HUF
4,06
4,90
Minimum bid:
1 400 HUF
cca 1914-15 Karl von Henriquez (?-1915), az osztrák-magyar hadsereg I. világháborúban elhunyt hadnagyának portréja, keményhátú vintage fotó Josef Ferber Wiener Neustadt (bécsújhelyi) műterméből, az elhalálozás dátumával és helyszínével olvashatatlanul feliratozott, 10x6 cm /
13286.

Available for bidding
1 800 HUF
5,22
6,29
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1914-1918 I. világháborús katonai fotók, 6 db, 8×5 és 13,5×8 cm
13287.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 800 HUF
cca 1917-51 vegyes katonai fotó tétel, össz. 18 db, portrék, életképek, katonák kitüntetésekkel stb., egy fotó az 1938-as losonci (felvidéki) bevonulásról, fotó és fotólap, néhány a hátoldalán feliratozott, 5,5x5,5 cm és 13,5x8,5 cm közötti méretben
13288.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
11
Minimum bid:
6 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.