Flea Market

Number of items: 632

Alpakka szerelékes üveg kiöntő, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11476.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
20,29
24,48
Minimum bid:
7 000 HUF
Alpakka szerelékes üveg kiöntő, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
11477.

Available for bidding
4 800 HUF
13,91
16,78
Minimum bid:
4 800 HUF
Antik vörösréz tányér, d: 27,5 cm
11478.

Available for bidding
5 000 HUF
14,49
17,48
Minimum bid:
5 000 HUF
Antik vörösréz tányér, d: 25 cm
11479.

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
20,98
Minimum bid:
6 000 HUF
Nagyméretű tehén kolomp, jó állapotban, h: 45 cm
11480.

Available for bidding
6 000 HUF
17,39
20,98
Minimum bid:
6 000 HUF
Daydream ausztrál jégvödör, kis kopásnyomokkal, kisebb horpadásokkal, d: 20 cm
11481.

Available for bidding
10 000 HUF
28,99
34,97
Minimum bid:
10 000 HUF
Régi különleges kávéfőző, porcelán talppal, réz testtel, üveg fedővel, az üveg fedőn lyukkal, a réz testen horpadással, m: 24 cm
11482.

Available for bidding
15 000 HUF
43,48
52,45
Minimum bid:
15 000 HUF
N. Bozardjianz régi orosz dohányos doboz, kopott, 15x11x7 cm
11483.

Available for bidding
4 000 HUF
11,59
13,99
Minimum bid:
4 000 HUF
Vegyes bolhapiaci tétel, 5 db:  Barna női mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kis lapattanásokkal, m: 21 cm;  Goebel telefon persely, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, 10x7x11,5 cm.; Díszes porcelán kínáló tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5x19,5 cm; Zöld üveg szalvéta tartó, kis kopásnyomokkal, 13x11 cm.;  3 részes matrisoka baba, m: 11 cm.
11484.

Available for bidding
2 000 HUF
5,80
6,99
Minimum bid:
2 000 HUF
Iparművész, domborműves réz doboz fa betéttel 21x14x6,5 cm + plakett
11485.

Available for bidding
2 600 HUF
7,54
9,09
Minimum bid:
2 800 HUF
Tungsram 250 W E 27 sr 9043 infrarubin égő, használatlan, eredeti dobozában
11486.

Available for bidding
1 200 HUF
3,48
4,20
Minimum bid:
1 400 HUF
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
11487.

Available for bidding
1 600 HUF
4,64
5,59
Minimum bid:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.