Number of items: 301

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Reggel. Fehér mázas fajansz, jelzett, hajszálrepedésekkel, lepattanásokkal, 34x30 cm
11120.

15 000 HUF
40,54
44,12
Herendi porcelán sakk készlet, Egyedileg készített komplett garnitúra két részes táblával. Bársonyborítású díszládában. Tábla 38x38 cm, bábuk: 4,5-9 cm. Rendkívül ritka / Herendi porcelain chess-set. Hand painted, signed, flawless. In original velvet case. Unique piece. Table 38x38 cm, figurines: 4,5-9 cm
11121.

200 000 HUF
540,54
588,24
25
Herendi Budavára visszavételének 250 éves fordulója emlékére 1686-1936. LA. jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. falra akasztó tartóval. d: 19,5 cm Ritka!
11122.

24 000 HUF
64,86
70,59
31
cca 1875 Herendi, Ó-Herendi Ferenc József monogramjával és a Szent Koronával díszített lapos tányér, a királyi készletből. Kézzel festett, jelzett (benyomott és festett jelzéssel) Több helyen sérült. d: 26,5 cm
11123.

1 000 HUF
63
Herendi Tupini (TCA) mintás bonbonniere rózsás dísszel. Kézzel festett, jelzett, egy minimális karcocskával. d: 11 cm, m: 10 cm / Hand painted porcelain
11124.

30 000 HUF
81,08
88,24
1952 Herendi porcelán lapos tányér Rákosi címerrel. Feltehetően gyártás előtti egyedi mintadarab a festő nevével: Gazder Antal 1952.. Kézzel festett. Benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm
11125.

8 000 HUF
Herendi Rotschild mintás óriás lámpaváza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan, új állapotú ernyővel, eredeti számlával. 82 cm
11126.

80 000 HUF
216,22
235,29
Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, egy apró lepattanással. 16x13 cm, m:11 cm
11127.

6 000 HUF
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 13,5x8,5 cm
11128.

3 000 HUF
Herendi Viktória mintás teás készlet, 6 db csészével és aljjal, 2 db kiöntővel, 1 db cukortartóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kiöntő m: 23 cm, 9 cm, cukortartó m: 10 cm, d: 11 cm
11129.

90 000 HUF
243,24
264,71
16
Herendi Viktória mintás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 14 cm
11130.

4 000 HUF
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 7,5 cm
11131.

2 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF