Number of items: 426

Batári László (1920-1997): Badacsony. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 15×20 cm
10024.

3 000 HUF
10025.

7 000 HUF
18,92
20,59
10026.

12 000 HUF
32,43
35,29
10027.

6 000 HUF
Bényi Árpád (1931-2006): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, autográf ajánlási sorokkal, fa keretben. 40x30 cm
10028.

12 000 HUF
32,43
35,29
20
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán töredékes Műcsarnok kiállítási raglappal. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa keretben. 78,5×60 cm
10029.

32 000 HUF
86,49
94,12
Bizse János (1920-1981): Duna Nagymaros határán. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 60×80 cm
10030.

110 000 HUF
297,30
323,53
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, 38/100 rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm
10031.

5 000 HUF
Blattner Géza (1893-1967): Volosca (Volosko, Opatija, Abbázia), 1924. Akvarell, pasztell papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. 35×52 cm
10032.

50 000 HUF
135,14
147,06
14
Bodnár Imre (1959-): Borges illusztráció, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/30). 20×15 cm
10033.

7 000 HUF
18,92
20,59
Bodnár Imre (1959-): Erdei bujócska, 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm
10034.

Bodnár Imre (1959-): "Erdei bujócska", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat Próba I jelzéssel. 24,5×19,5 cm

7 000 HUF
18,92
20,59
Bodnár Imre (1959-): Soha már..., 1986. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (XIV/XV.). 25,5×34,5 cm
10035.

Bodnár Imre (1959-): "Soha már...", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (XIV/XV.). 25,5×34,5 cm

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF