Number of items: 426

Halvax Gyula (1906-1984): Kislánya portréja. Tus, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 26x21 cm
10144.

36 000 HUF
97,30
105,88
10145.

10 000 HUF
27,03
29,41
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vihar után. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm
10146.

10 000 HUF
27,03
29,41
10147.

10 000 HUF
27,03
29,41
10148.

10 000 HUF
27,03
29,41
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Távolban a hegyek (Erdély?). Pasztell, papír, jelzett és datált (Hatvani Perlusz Gy 1938), üvegezett fa keretben, 31×40,5 cm
10149.

14 000 HUF
37,84
41,18
10150.

4 800 HUF
12,97
14,12
Hencze Tamás (1938-2018): Robbanás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 51/60. Lap jobb alsó sarkában kissé gyűrött, lap alján néhány apró folttal- 50x43 cm
10151.

34 000 HUF
91,89
100,00
16
Hende Vince (1892-1957): Hévizi park. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm
10152.

6 000 HUF
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony vörösben. Monotípia, papír, jelzett, 34,5x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Monotype on paper, signed, 34,5x25 cm.
10153.

24 000 HUF
64,86
70,59
13
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony sárgában. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/40), ca. 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower in yellow. Screenprint on paper, signed, numbered (4/40), 36x21 cm.
10154.

24 000 HUF
64,86
70,59
Hornyánszky Gyula (1924-1995): Noé bárkája. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x59 cm / Gyula Hornyánszky (1924-1995): Noahs Ark. Watercolour and ink on paper, signed. Framed with glass. 42x59 cm.
10155.

32 000 HUF
86,49
94,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF