Number of items: 426

12 Önarckép mappa, 1928. Lyka Károly előszavával, Aba Novák Vilmos saját kezű ajándékozási soraival Preisich Kornél (1869-1955) gyermekgyógyász részére.  Aba-Novák Vilmos (1894-1941), Antal Elemér (1896-1991), Barcsay Jenő (1900-1988) (festőművész, grafikus), Csóka István (1897-1989), Gallé Tibor (1896-1944), Hincz Gyula (1904-1986), Istokovics Kálmán (1898-1990), Miháltz Pál (1899-1988) (festőművész), Patkó Károly (1895-1941), Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995), Szőnyi István (1894-1960), Varga Nándor Lajos (1895-1978) rézkarcai.  12 lap + az előszó és a borítón is rézkarc.   Eredeti tokban, minden lap számozott, szignált, papírméret. 36,5 x 26,5 cm A rézkarcok számozása érdekes, 49-60-ig sorrendben egymás után növekvő.
10000.

100 000 HUF
289,86
350,88
Rézkarcok a magyar vegyiparról. 15db aláírt, eredeti rézkarc mappába fűzve, 28,5x39cm Csurgói, Gyulai Líviusz. Kondor Lajos, Élesdy, Rozanits, Kaszás, stb műveivel. Egészvászon mappában
10001.

16 000 HUF
46,38
56,14
29
10002.

90 000 HUF
260,87
315,79
Ágotha Margit (1938-2015 ): Jónás imája - Babits illusztráció, 1984. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA III/VII. Lap kissé foltos, 32×26 cm
10003.

5 000 HUF
14,49
17,54
Aknay János (1949-): Fiatal nő. Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott: 1/10. 54,5×38,5 cm
10004.

24 000 HUF
69,57
84,21
10005.

5 000 HUF
14,49
17,54
Almásy Aladár (1946): Egy kis egér letét elhelyezése a szakadék iskolába, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/10), paszpartuban. Lap bal felén alig látható törésnyommal. 34x38 cm
10006.

14 000 HUF
40,58
49,12
Almásy Aladár (1946-): Lófej. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1997-ből. Próbanyomat, művészpéldány E.A I/IV. Lap bal alsó sarkában törésnyommal, mű ép. 39,5x29 cm
10007.

9 000 HUF
26,09
31,58
22
Arató Gyula (1889-1969): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×24,5 cm
10008.

2 600 HUF
7,54
9,12
10009.

4 800 HUF
13,91
16,84
Artner Margit (1954-): Az álom. Akt mákgubókkal. Színes pontozásos rézkarc, papír, jelzett, számozott ,19x19 cm
10010.

Cancelled
Balikó Ferenc (?-): Csikó (Volendam, Hollandia). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán feliratozott, 22×65 cm / Ferenc Balikó (?-): Horse (Volendam, Netherlands). Oil on wood, signed, framed, with description on the back 22×65 cm
10011.

4 600 HUF
13,33
16,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.