Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 53

~1900. Ép ész edzett testben él jelzett Ag díjérem, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel, füllel, mellszalag nélkül (13,28g/0.800/30mm) T:2
31146.

~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag díjérem, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel, füllel, mellszalag nélkül (13,28g/0.800/30mm) T:2

7 000 HUF
20,29
24,48
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. Magyar Országos Torna Szövetség jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.
31147.

7 000 HUF
20,29
24,48
~1900-1910. Jelzett Ag labdarúgó érem füllel, szalag nélkül, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (11,66g/0.800/29mm) T:2
31148.

~1900-1910. Jelzett Ag labdarúgó érem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,66g/0.800/29mm) T:2

5 000 HUF
14,49
17,48
31149.

4 000 HUF
11,59
13,99
1904. Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Király-Lövészet 1904. VI/29-VII/3. jelzett Ag sportérem füllel, szalag nélkül, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (20,65g/0.800/36mm) T:2
31150.

1904. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Király-Lövészet 1904. VI/29-VII/3." jelzett Ag sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20,65g/0.800/36mm) T:2

9 000 HUF
26,09
31,47
1906. Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj jelzett Ag díjérem füllel, szalag nélkül, gravírozva 300Y. Junior 1902. X. 9. II (14,72g/0.800/31mm) T:2
31151.

1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag díjérem füllel, szalag nélkül, gravírozva "300Y. Junior 1902. X. 9. II" (14,72g/0.800/31mm) T:2

7 000 HUF
20,29
24,48
1906. Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj jelzett Ag sport díjérem füllel, FÁBR gyártói beütővel, gravírozással (13,55g/0.800/33mm) T:1-
31152.

1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, "FÁBR" gyártói beütővel, gravírozással (13,55g/0.800/33mm) T:1-

9 000 HUF
26,09
31,47
1909. Jelzett Ag tenisz díjérem, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel, füllel, mellszalag nélkül, hátoldalán Harmonia 1909. aug. 14. I. (12,59g/0.800/30mm) T:1-
31153.

1909. Jelzett Ag tenisz díjérem, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel, füllel, mellszalag nélkül, hátoldalán "Harmonia 1909. aug. 14. I." (12,59g/0.800/30mm) T:1-

8 000 HUF
23,19
27,97
1920. Magy.Evezős Egyletek Orsz. Szövetsége / Távevezős Nyolczas 1920. IX/19. Br sportérem (53x27mm) T:2
31154.

1920. "Magy.Evezős Egyletek Orsz. Szövetsége / Távevezős Nyolczas 1920. IX/19." Br sportérem (53x27mm) T:2

2 000 HUF
5,80
6,99
1922. OTE (Óbudai Torna Egylet) 50 éves 1872-1922 egyoldalas Br plakett (45x50mm) T:1-,2
31155.

1922. "OTE (Óbudai Torna Egylet) 50 éves 1872-1922" egyoldalas Br plakett (45x50mm) T:1-,2

2 000 HUF
5,80
6,99
1927. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6. bronzozott fém plakett (99x66mm) T:2 patina
31156.

1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém plakett (99x66mm) T:2 patina

2 000 HUF
5,80
6,99
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1930. Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869 ezüstözött Br jelvény, RENDEZŐ BIZOTTSÁG feliratú szalaggal (32mm) T:1
31157.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869" ezüstözött Br jelvény, "RENDEZŐ BIZOTTSÁG" feliratú szalaggal (32mm) T:1

4 000 HUF
11,59
13,99
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.