Books: Travelling, Local History

Number of items: 244

Takács László-Kovács Zsolt: Bodrogkisfalud története. Bodrogkisfalud, 2000.,Bodrogkisfalud Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15024.

3 600 HUF
9,73
10,59
Seresné Szegőfi Anna: Adalékok Miskolc város közlekedésének történetéhez. Miskolc, 1988, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötésben, jó állapotban.
15025.

1 200 HUF
15026.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kapros Márta: A születés szokásai és hiedelmei az Ipoly mentén. Debrecen, 1986, A Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa, papírkötés, jó állapotban.
15027.

2 800 HUF
7,57
8,24
15028.

5 000 HUF
15029.

2 000 HUF
Szeghalmy Gyula: Felvidéki regék. 1929, Debrecen és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomdavállalata. Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, Divéky Adorján történész tulajdonosi bejegyzésével.
15030.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szelényi Károly: Pécs és Baranya. A magyar mediterráneum. A bevezetőt és a képaláírásokat írta, és az idézeteket válogatta Tüskés Tibor. Pécs, 1988, Pannónia Könyvek. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.  A szerző, Szelényi Károly (1943-) fotóművész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége, Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, részére dedikált példány.
15031.

2 000 HUF
Halász Gyula: Világjáró magyarok. Bp., é.n., Aquincum Irodalmi és Könyvkiadó R.t. Kiadói egészvászon kötésben.
15032.

2 000 HUF
Gazda Klára:Gyermekvilág Esztelneken. Bukarest, 1980, Kriterion Könyvkiadó.Kartonált papírkötés,kissé kopottas állapotban.
15033.

3 000 HUF
15034.

5 000 HUF
Magyarország történeti helységnévtára. Borsod Megye. (1773-1808.) Szerk.: Dr. Barsi János. Bp.-Miskolc, 1991,, Központi Statisztikai Hivatal-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Borsod megye térképével, 77x66 cm. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
15035.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF