Books: Tales

Number of items: 27

Bartók Béla : Képeskönyv gyerekeknek. Reich Károly rajzaival, Reich Károly dedikálásával Bp., 1966, Zeneműkiadó
17453.

4 000 HUF
11,59
13,99
10
P. Ábrahám Ernő: A csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17454.

1 800 HUF
5,22
6,29
Kriza János: Székely Népmesék. Marton Magda rajzaival. Budapest, é.n., Magyar Marcurius. Megjelent 1000 számozott példányban, ez a 930. példány Kiadói kartonált papírkötés.
17455.

1 400 HUF
4,06
4,90
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., én., Offset Nyomda. Kihajtható térbeli képes mesekönyv. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány szakadással, az összekötő szalag az egyik tábláról leszakadt.
17456.

2 400 HUF
6,96
8,39
A pünkösdi királyné és más színdarabok. Gyermekszínpad. Szerk.: Rónasegi Miklós. Bp., 1961, Móra. Köpeczi Bocz István rajzaival. Bálint Ágnes: Sanyi manó és a darazsak c. mese. Kiadói papírkötés.
17457.

1 000 HUF
2,90
3,50
Pap Zoltán (szerk.):Csingiling kalóztündér. Bp., 2014, Kolibri. Kiadói kartonált kötésben, enyhén kopottas borítóval, laza fűzéssel. + Antalfy István - Haui József: A tél meséi. H.n., é.n., Sifi Reklám Kft. Kiadói kartonált kötésben.
17458.

800 HUF
2,32
2,80
Kaláka - Kányádi: Kicsiknek és nagyoknak. A verseket Sándor bácsi mondja, a nótákat a Kaláka énekli. Bp., 2009, Helikon. CD-melléklettel Kiadói kartonált papírkötés.
17459.

1 600 HUF
4,64
5,59
17460.

800 HUF
2,32
2,80
Pancsantra. Hindu tanmesék. Összegyűjtötte és fordította: Dr. Balogh Barna. Átdolgozta és kádenciákat írta: Balthazár Margit. Kiadói kopott papírkötésben, volt könyvtári példány.
17461.

1 200 HUF
3,48
4,20
17462.

1 200 HUF
3,48
4,20
Fáy András: Lúd és orr (Állatmesék). Volt könyvtári példány. H.n., 1978, Szépirodalmi könyvkiadó/Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17463.

1 200 HUF
3,48
4,20
Kóka Rozália: Mátyás király rózsát nyitó ostornyele. Szerző által dedikált. Második, bővített kiadás. Bp., 2003, Timp. Szerző által dedikált. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17464.

1 200 HUF
3,48
4,20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.