https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 52

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tóth Kálmán: Bibliai életképek a szentföldön. Népszerű bibliai régiségtan. Esztergom, 1935, Laiszky János-ny., 344 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17369.

Tóth Kálmán: Bibliai életképek a szentföldön. Népszerű bibliai régiségtan. Esztergom, 1935, Laiszky János-ny., 344 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Magassy Sándor: Miért vagyunk protestánsok? Az 1529. évi speyeri birodalmi gyűlés és protestatió rövid története. Bp., 1929, Luther-Társaság. Kiadói papírkötés.
17370.

Magassy Sándor: Miért vagyunk protestánsok? Az 1529. évi speyeri birodalmi gyűlés és protestatió rövid története. Bp., 1929, Luther-Társaság. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Léstyán Ferenc: A hitvallásos iskolák küzdelme a két világháború között. 1920-1940. A gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség levéltárának vallomásai. Kolozsvár,2000,Gloria. Kiadói papírkötés.
17371.

Léstyán Ferenc: A hitvallásos iskolák küzdelme a két világháború között. 1920-1940. A gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség levéltárának vallomásai. Kolozsvár,2000,Gloria. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Dr. Pirigyi István: A magyarországi görög katolikusok története I-II. Nyíregyháza, 1990, Görög Katolikus Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
17372.

Dr. Pirigyi István: A magyarországi görög katolikusok története I-II. Nyíregyháza, 1990, Görög Katolikus Hittudományi Főiskola. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Huber Lipót: Jahvé-Adonáj-Jézus. Biblikus tanulmány. Hasonmás kiadás. H.n., 2008., Magyar Ház Kft. Kiadói papír kötésben.
17373.

Huber Lipót: Jahvé-Adonáj-Jézus. Biblikus tanulmány. Hasonmás kiadás. H.n., 2008., Magyar Ház Kft. Kiadói papír kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Bibliai nevek és fogalmak. Bp., é.n., Primo. Kiadói papír kötésben.
17374.

Bibliai nevek és fogalmak. Bp., é.n., Primo. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
William Ferenc Mihály: Máriának, Jézus Anyjának élete. Ford.: Kóta Zoltán. Márton Lajos festőművész fejléceivel. Bp., 1944, Fordítói kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés. A fordító által dedikált.
17375.

William Ferenc Mihály: Máriának, Jézus Anyjának élete. Ford.: Kóta Zoltán. Márton Lajos festőművész fejléceivel. Bp., 1944, Fordítói kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés. A fordító által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Zsédely Gyula: Sándor István SDB vértanú életrajzi regénye. Bp.,2002,Don Bosco. Kiadói papírkötés.
17376.

Zsédely Gyula: Sándor István SDB vértanú életrajzi regénye. Bp.,2002,Don Bosco. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Pokoly József: Az erdélyi református egyház története. I-II. kötet. I. kötet: 1556-1904. II. kötet: 1605-1690. Bp., 1904,(Franklin-ny.), VII+304+296+2 p. Kiadói javított gerincű papírkötés, kissé foltos borítóval, az I. kötetből 10 oldal (5 lap) hiányzik. III. kötet nélkül.
17377.

Pokoly József: Az erdélyi református egyház története. I-II. kötet. I. kötet: 1556-1904. II. kötet: 1605-1690. Bp., 1904,(Franklin-ny.), VII+304+296+2 p. Kiadói javított gerincű papírkötés, kissé foltos borítóval, az I. kötetből 10 oldal (5 lap) hiányzik. III. kötet nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17378.

Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.
17379.

Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Dr. Komesz Mátyás: Tudja már, hogy kicsoda Isten?. Debrecen, é.n., Omega. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötés.
17380.

Dr. Komesz Mátyás: Tudja már, hogy kicsoda Isten?. Debrecen, é.n., Omega. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment