Tétel

Description:

Friedrich Leitzmann- August von Borries: Theoretisches Lehrbuch des Lokomotivbaues. Die Lokomotivkraft, die Bewegung, Führung, Ausprobierung und das Entwerfen der Lokomitven. Berlin, 1911, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész saját kezű névbejegyzésével. Nagyon szép példány. Ritka!/ Gilt linen-binding, in German language. With signature of István Mezei, Hungarian railway writer, historian, engineer, MÁV councillor. In very good condition.

30 000 HUF
86,71 EUR, 105,26 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.