Books: Other languages

Number of items: 15

Ordonnance provisoire sur lexercice et les manoeuvres de la cavalerie. Paris, 1813, Chez Magimel, Libraire pour lart militaire. Francia nyelven, második kiadás, kihajtható mellékletekkel. Kiadói félbőr kötésben.
17409.

Ordonnance provisoire sur l'exercice et les manoeuvres de la cavalerie. Paris, 1813, Chez Magimel, Libraire pour l'art militaire. Francia nyelven, második kiadás, kihajtható mellékletekkel. Kiadói félbőr kötésben.

24 000 HUF
69,57
83,92
Szlovák nyelvű könyvek és nyomtatványok tétele, össz. 12 db, többségében XIX sz., részben Pesten és Budapesten kiadott, részben illusztrált, vallási és egyéb kiadványok: We gménu pána Gezjsse, toho vkrizowaného porádek swaté passie ... w cyrkwi ewangelicské slowenské w Presspurku (Pressburg, Pozsony, Bratislava) ... ctena bywá...Pest, Trattner, 1822. 84p. Korabeli kopott félbőr kötésben, sarkaiban 3 réz verettel, amelyből 1 oxidálódott, negyedik hiányzik. Hozzá kötve egy ismeretlen nyomtatvány, 16.p / XIX century books and publications in Slovakian languague, mostly published in Pest abd Budapest, in religious and other topics
17410.

2 800 HUF
8,12
9,79
11
Ansichten aus Deutschland - Grosses Album von Deutschland. Berlin, é.n., Globus Verlag. 160 p. 10 panorámaképpel és 136 kisebb méretű, többségében fekete-fehér, de néhány színes képpel is illusztrált album az 1900-1910 körüli Németországot mutatja be látképekkel, városi részletekkel. Kiadói harántalakú illusztrált szecessziós (Jugendstil) vászonkötés, javított gerinccel, néhány lapon javított szakadással.
17411.

5 000 HUF
14,49
17,48
Dictionarium bibliothecarii practicum ad usum internationalem in XX linguis. Wörterbuch des Bibliothekars in zwanzig Sprachen. The Librarians practical dictionary in twenty languages. Szerk.: Pipics Zoltán. Budapest 1974. Akadémiai Aranyozott egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
17412.

2 000 HUF
5,80
6,99
17413.

2 000 HUF
5,80
6,99
Atlas zur Kunde fremder Welttheile Erster Band 1839. Stuttgart, 1839. 572 pp. 12 lithogr. Korabeli egészvászon kötésben
17414.

2 400 HUF
6,96
8,39
Vegyes könyv tétel, benne lengyel művészeti és történelmi könyvek, spanyol művészet, néhány magyar kiadvány. / Lot with Polish art and history books
17415.

3 000 HUF
8,70
10,49
Il tesoro ebracio di Praga. Szerk: Arnoldo Mondadori. Milánó, 1988, Generico. Olasz nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált.Kiadói papírborítás, kopottas állapotban.
17416.

1 000 HUF
2,90
3,50
Le meuble rustique Hongrois. Szerk: George Domanovszy. Bp., 1948, Officina. Francia nyelven.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kartonált papírkötés, szakadozott állapotban.
17417.

800 HUF
2,32
2,80
Ivan Jelinek: Skutecna - Poesie. Dedikált / Autograph dedication. Minchnov, 1960.
17418.

1 000 HUF
2,90
3,50
W. Heimburg: Trudchens heiratim banne der Musen. Stuttgart, Berlin, Lipcse, é.n., Union Deutsche. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven. + W. Heimburg: Herzenskrisen. Stuttgart, Berlin, Lipcse, é.n., Union Deutsche. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, német nyelven.
17419.

1 200 HUF
3,48
4,20
Emmy von Rhoden: Trotzkopfs Brautzeit. Stuttgart, é.n., Gustav Weise. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven.
17420.

Emmy von Rhoden: Trotzkopf's Brautzeit. Stuttgart, é.n., Gustav Weise. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven.

1 000 HUF
2,90
3,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.