17159.
385. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Alföldy Dénes: A meterológiai műszerek és elemek. Bp, 1899, a K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Kilenc táblával, 194 p. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, a borító a hátoldalon megázott.