Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 53

Boleman István: A fürdőtan kézikönyve. Igló, 1884., Schmidt József, VII+52+293+5 p. Átkötött modern kemény-kötésben, a papírborító hátsó részét bekötötték, jó állapotban.
17156.

11 000 HUF
31,88
38,46
17157.

12 000 HUF
34,78
41,96
17158.

3 200 HUF
9,28
11,19
Dr. Alföldy Dénes: A meterológiai műszerek és elemek. Bp, 1899, a K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Kilenc táblával, 194 p. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, a borító a hátoldalon megázott.
17159.

3 000 HUF
8,70
10,49
Bernolák Kálmán-Gyertyánffy Ernő: Számtan és mértan. A leánygimnáziumok és leánylíceumok III. osztálya számára. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi-ny., 90 p. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
17160.

2 000 HUF
5,80
6,99
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. II. köt.: A szallagtan. Amagyar kiadást sajtó alá rend: Tellyesniczky Kálmán. Bp., 19414, Universitas, 5+164-256+2 p.+6 t. Átkötött egészvászon-kötésben
17161.

3 000 HUF
8,70
10,49
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten. Szerk.: Friedriech Kraus und Theodor Burgsch. I-VI., VIII-X. köt. (I., II/I-III., III., IV/I-II., V./I., VI./1. hälfte II. Teil, VI./2. hälfte. III. Teil./ VIII., IX/I/1-2. köt., IX./II.,X/1-3. köt., összesen: 17 köt.) Berlin-Wien, 1919-1924, Urban&Schwarzenberg. Német nyelven. Egészoldalas színes képtáblákkal és fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerincekkel, a gerinceken kisebb-nagyobb sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
17162.

8 000 HUF
23,19
27,97
17163.

6 000 HUF
17,39
20,98
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza. IV. (Harmadik száz, I. és II. tized.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Centuria Tertia Decas I. et II. Ford.: Vida Tivadar. Ébert Tibor, Waigand József, Marót Miklós. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Bp., 1970., Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 700 példányban. Számozatlan példány.
17164.

1 800 HUF
5,22
6,29
17165.

6 000 HUF
17,39
20,98
17166.

6 000 HUF
17,39
20,98
17167.

5 000 HUF
14,49
17,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.